صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۹ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«ترمیناتور» جیمز کامرون بازیگرش را پیدا کرد

«ترمیناتور» جیمز کامرون بازیگرش را پیدا کرد

به نقل از هالیوود ریپورتر، ناتالی رئیس بازیگر کلمبیایی برای بازی در نقش اصلی بازسازی فلم «ترمیناتور» انتخاب شد. لیندا همیلتون و آرنولد شوارتزنگر نیز برای ایفای نقشهای اصلی خودشان به این فلم بازمیگردند.
گابریل لونا که برای بازی در نقش «گوست رایدر» در سریال «مأموران شیلد» شبکه ایبیسی شناخته شده و نیز دیگو بونتو بازیگر مکزیکی هم در این فلم بازی میکنند.
در عین حال مکنزی دیویس بازیگر فلم «بلید رانر ۲۰۴۹» هم یکی از بازیگران جدیدی است که به این فلم اکشن علمی-تخیلی اضافه شده است.
این پروژه توسط کمپنی پارامونت و اسکایدنس ساخته میشود.
شخصیت اصلی «ترمیناتور» جدید، دانی زن جوانی از طبقه کارگر در مکزیکوسیتی است که درگیر نبرد انسانها و ماشینها میشود. ناتالی رئیس نقش وی را بازی خواهد کرد.
لونا در نقش ربات ترمیناتور بازی میکند در حالی که بونتا در نقش برادر دانی بازی خواهد کرد. دیویس نیز یک سرباز قاتل از آینده است.
همیلتون و شوارتزنگر نقشهای خودشان را بازی میکنند ولی گفته میشود بخشهای مربوط به آنها کوتاه است.
اسکایدنس، تیم میلر و جیمز کامرون کارگردانی و تهیه فلم را برعهده دارند و تلاش زیادی برای پیدا کردن بازیگر لاتین تبار مورد نظر کردند. مشابه همین تلاش را کامرون در سال ۱۹۸۴ کرد تا بازیگر موردن نظرش را برای نقشی که همیلتون ایفا کرد، پیدا کند.  
رئیس کارش را در کلمبیا با بازی در برنامههای کودکان شروع کرد و با بازی در دو سریال مورد توجه اسپانیایی زبان به شهرت رسید.