صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۵ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ساخت نسخه‌ای جدید از مبارزه گودزیلا و کینگ کونگ

ساخت نسخه‌ای جدید از مبارزه  گودزیلا و کینگ کونگ

فلم سینمایی «گودزیلا علیه کونگ»(Godzilla vs Kong ) به کارگردانی «آدام وینگارد» برای عرضه در سال ۲۰۲۰ میلادی در حال ساخت میباشد.
«جولیان دنیسون» بازیگر فلم سینمایی «ددپول ۲» برای بازی در فلم «گودزیلا علیه کینگ کونگ» انتخاب شد و هم اکنون برای بازی جلوی دوربین رفته است. این فلم تلفیقی از دو هیولای وحشتناک سینمای هالیوود و جاپان است. گودزیلا اسطوره و هیولای جاپانی سالها فلمنامههای متنوعی را از آن خود کرده و از سویی دیگر کینگ کونگ یکی از هیولاهای محبوب هالیوودی است.
«آدام وینگارد» کارگردان فلمهای اکشن و جنایی هالیوود کارگردانی «گودزیلا علیه کینگ کونگ» را بر عهده داشته و لیندسی بییر به همراه ماکرس بورنشتاین نگارش فلمنامه اثر را انجام دادهاند.
علاوه بر بازیگر فلم ددپول ۲، حضور سه بازیگر دیگر در این فلم قطعی شده است. بیلی بابی براون، زیزی ژانگ و همچنین ون مارتن از جمله بازیگرانی هستند که در کنار جولیا دنیسون بهایفای نقش پرداختهاند.
به تازگی دو نسخه متفاوت از گودزیلا و کینگ کونگ روی پرده رفته که هر کدام اقبال متفاوتی را از سوی مخاطبان به همراه داشته است. فلم سینمایی «کونگ» به تازگی در هالیوود موفق بوده است.
کونگ (جزیره جمجمه) فلمی حماسی ماجراجویی است که «جوردن وی روبرت» بر اساس فلمنامهای نوشته «درک کانالی» آن را کارگردانی کردهاست.
تام هیدلستون، بری لارسن، ساموئل ال جکسون و جان رایلی از جمله بازیگرانی هستند که در این فلم بهایفای نقش میپردازند. داستان فلم در مورد گروهی از اکتشافگران است که سفری ماجراجویانه را به جزیرهای گرمسیری، اسرارآمیز و پر رمز و راز آغاز میکنند.