صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ عقرب ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

معرفی برندگان جوایز «ام‌تی‌وی» ۲۰۱۸

معرفی برندگان جوایز «ام‌تی‌وی»  ۲۰۱۸

سینماپرس: «پلنگ سیاه» و «چیزهای عجیب» موفق شدند به ترتیب عنوان بهترین فلم و بهترین سریال تلویزیونی را در مراسم جوایز سینمایی و تلویزیونی «امتیوی» ۲۰۱۸ از آن خود کنند.
سریال تلویزیونی «چیزهای عجیب» محصول شبکه «نتفلیکس» در رقابت با «بازی تاج و تخت» از شبکه «اچبی او»، «۱۳ دلیل» از «نتفلیکس» و همچنین دو سریال «گرونیش» و «ریوردیل»، جایزه بهترین اثر تلویزیونی جوایز «امتیوی» ۲۰۱۸ را به خود اختصاص داد و «میلی بابی براون» نیز برای بازی در این سریال برنده بهترین بازیگر تلویزیونی شد. 
در بخش سینمایی نیز فلم ابرقهرمانی «پلنگ سیاه» موفق به کسب جایزه بهترین فلم شد و «چاغدویک بوزمن» نیز برای نقشآفرینی در این فلم برنده جوایز بهترین بازیگر و بهترین قهرمان شد. همچنین «مایکل بی. جردن» برای بازی در این فلم برنده جایزه بهترین شخصیت منفی شد.
در بخش بهترین فلم، «انتقامجویان: جنگ ابدیت»، «سفر دختران»، «آن» و «زن شگفتانگیز» دیگر نامزدها بودند و در بخش بازیگری نیز «تیموثی شلامی» برای فلم «مرا به نامت صدا کن»، «آنسل الگورت» برای فلم «بچه راننده»، «دیزی ریدلی» برای فلم «جنگ ستارگان: آخرین جدای» و «سیرشا رونان» برای نقشآفرینی در فلم «لیدی برد» از شانسهای کسب جایزه بودند. 
نامزدهای جوایز سینمایی و تلویزیونی «امتیوی» از سوی تهیهکنندگان و مدیران اجرایی انتخاب میشوند اما برندگان نهایی شاخههای گوناگون به انتخاب مردم و به صورت آنلاین برگزیده میشوند.