صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۳ عقرب ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

استقبال از دایناسورها ادامه دارد

استقبال از دایناسورها ادامه دارد

به رغم اکران شدن فلمهای جدید در باکس آفیس آمریکا، دایناسورها همچنان به یکهتازی خود ادامه دادند و راس باکس آفیس را حفظ کردند.
با وجود روی پردهرفتن فلمهای جدید از جمله «سیکاریو: روز سولدادو» و «عمو درو»، فلم پرفروش هفته پیش یعنی «دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی» همچنان راس باکس آفیس آمریکا را در اختیار دارد.
این فلم با فروش ۶۰ میلیون دالر دیگر از نمایش در ۴۴۸۵ سالن سینما فروش داخلی خود را به ۲۶۴.۸ میلیون دالر رساند و با وجود کاهش ۵۹ درصدی در آمار فروشش، همچنان در راس ماند.
این فلم که با بازی کریس پرت و برایس دالاس هاوارد ساخته شده در بازار جهانی ۹۳۲ میلیون دالر تا کنون فروش کرده است و به زودی به مرز یک میلیارد دالر میرسد.
«سیکاریو: روز سولدادو» با فروش ۱۹ میلیون دالری در ۳۰۵۵ سالن سینما اولین آخر هفته خود را تجربه کرد و یک فلم تازه وارد دیگر با عنوان «عمو درو» از نمایش در ۲۷۴۲ سالن سینما ۱۵.۵ میلیون دالر کسب کرد و پشت سر این فلم قرار گرفت.
در همین حال «شگفتانگیزان ۲» همچنان جایگاه دوم را حفظ کرد و ۴۵.۵ میلیون دالر فروخت. این فلم تاکنون در آمریکای شمالی ۴۳۸.۸ میلیون دالر فروخته است.
«اوشن ۸» نیز همچنان در میان پنج فلم راس فهرست پرفروشها جای دارد و با فروش ۸ میلیون دالر دیگر در چهارمین هفته نمایشش در مجموع ۱۱۴ میلیون دالر در بازار داخلی فروش کرده و در بازار بینالمللی نیز با فروش ۱۳ میلیون دالر دیگر رقم فروشش به ۲۰۹.۷ میلیون دالر رسیده است.
فلم سینمایی جدید «سیکاریو» دومین قسمت از مجموعه فلمهای «سیکاریو» است. فلم اصلی سال ۲۰۱۵ توسط دنی ویلنوو کارگردانی شده بود .
فلم جدید را استفانو سولیما بر مبنای فلمنامه تیلور شریدان کارگردانی کرده است. بنیسیو دل تورو، جاش برولین، کاترین کینر، جفری داناوان و ایزابلا مونر بازیگران این فلم هستند.  «سولدادو» در زبان اسپانیایی به معنای «سرباز» است.