صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۵ دلو ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

فلم بعدی مت دیمون معلوم شد

فلم بعدی مت دیمون معلوم شد

مت دیمون در پروژه بعدیاش در نقش مارک ریچ برای یونیورسال جلوی دوربین میرود.
مت دیمون در نقش یک میلیارد نفتی به نام مارک ریچ در فلمی با عنوان «سلطان نفت» برای یونیورسال پیکچرز بازی میکند.
این فلم را جان کرازینسکی در کمپانی خودش «ساندی نایت پروداکشنز» تهیه میکند.
این پروژه که تازه در حال طی کردن مراحل مقدماتیاش است بر مبنای کتاب زندگینامهای با عنوان «سلطان نفت: زندگیهای پنهان مارک ریچ» نوشته دانیل آمان ساخته میشود.
فلمنامهاین فلم با اقتباس از این رمان توسط جو شراپنل و آنا واترهاوس نوشته میشود.
ریچ سال ۲۰۰۰ توسط بیل کلینتون در آخرین روز کاری وی در کاخ سفید عفو شد. او سال ۱۹۸۳ به شماری از رفتارهای مجرمانه از جمله فرار مالیاتی متهم شده بود. او آن زمان در سوییس بود و به همین دلیل تا زمان مرگش در سال ۲۰۱۳ در ۷۸ سالگی به زندگی خود خارج از آمریکا ادامه داد.
دیمون اخیرا با کرازینسکی در فلم «منچستر کنار دریا» همکاری کرده و از تهیه کنندگان آن فلم هم بود. در حال حاضر او با کریستین بیل در فلم هنوز بیعنوان «فورد در برابر فراری» بازی میکند که به کارگردانی جیمز منگولد برای فاکس در حال ساخته شدن است.
در همین حال انتظار میرود کرازنیسکی بازیگر این فلم نیز باشد. وی قرار است ادامه فلم «یک جای کاملا بیصدا» را برای پارامونت بسازد.
دیمون سال پیش با فلم «کوچک سازی» در رقابتهای سینمایی حضور داشت و جایزه استنلی کوبریک بریتانیا را از بفتای لسآنجلس دریافت کرد. وی از سنین جوانی با «ویل هانتینگ خوب» خود را به دنیا معرفی کرد و با بازی در فلمهای استودیوهای بزرگ و هم فلمهای مستقل تحسین شده، در صنعت فلمسازی حضور داشته است.