صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۹ اسد ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بازگشت مستربین با «جانی انگلیش بار دیگر ضربه می‌زند»

 بازگشت مستربین با «جانی انگلیش بار دیگر ضربه می‌زند»

«جانی انگلیش بار دیگر ضربه میزند» عنوان یک فلم بریتانیایی جاسوسی است که در قالب کمدی اکشن تولید شده و با بازی «روآن اتکینسون» معروف به «مستربین» در اکتبر سال میلادی جاری اکران خواهد شد.
«روآن اتکینسون» بازیگر انگلیسی که شهرت جهانی خود را مدیون بازی در نقش «مستربین» کاراکتر کمدی مجموعه تلویزیونی با همین نام است، بار دیگر با فلم «جانی انگلیش» به سینماها باز خواهد گشت.
مجموعه فلم های جانی انگلیش، در سال ۲۰۰۳ و با بازی روآن اتکینسون در نقش مأمور مخفی بریتانیایی به نام جانی انگلیش آغاز شد.
کاراکتر جانی انگلیش به شدت از کاراکتر دلنواز، خوش پوش و ماهر جیمز باند فاصله دارد. فلم اول در کنار حضور چهره هایی همچون ناتالیایمبرولیا و جان مالکویچ، یک موفقیت تجاری بود اما ساخت دنباله آن تا سال ۲۰۱۱ به انجام نرسید. فلم دوم با عنوان «تولد دوباره جانی انگلیش» همراه با شیرین کاری های جاسوسی و شوخ طبعی بیشتری بود.
سومین فلم این مجموعه، فلم جانی انگلیش بار دیگر ضربه می زند می باشد. کارگردانی فلم را دیوید کار برعهده دارد و همانند فلم های قبلی، فلمنامه آن توسط ویلیام دیویس قلم زده شده است. پس از غیبتش در فلم دوم، بن میلر در نقش باو در این فلم حضور دارد.
داستان فلم بدین شرح است که یک هکر مرموز، هویت تمام مأمورهای مخفی بریتانیایی را آشکار می کند و همین، مقامات را مجبور می کند تا به جانی انگلیش و روشهای قدیمی و ازکارافتاده اش برای گرفتن این تهدید تازه دیجیتالی روی بیاورند. دیگر بازیگران فلم نیز اما تامپسون در نقش نخست وزیر بریتانیا و اورگا کوریلنکو در نقش اوفلیا و جک لیسی است.