صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

رابرت دنیرو به دنیای جوکرها رفت

رابرت دنیرو به دنیای جوکرها رفت

رابرت دنیرو در حال مذاکره است تا به خواکین فینیکس در فلمی درباره جوکر ملحق شود.
فلم بی عنوانی که قرار است توسط تاد فیلیپس درباره جوکر ساخته شود قصد دارد از حضور رابرت دنیرو هم بهره بگیرد.
منابع میگویند رابرت دنیرو در حال مذاکره است تا در این فلم در نقش یک مجری برنامههای تلویزیونیایفای نقش کند. وی عامل موثری است که موجب میشود شخصیتی که فینیکس نقش او را بازی میکند دچار جنون شده و به پرنس جنایت بدل شود.
دست اندرکاران این پروژه گفتهاند فلمنامه‌‎این فلم با فلم «سلطان کمدی» دنیرو پیوند زیادی دارد که درباره کمدینی است که یک مجری پرمخاطب تلویزیونی را میرباید تا به‌‎این وسیله مشهور شود. اکنون اگر دنیرو در نقش مجری بازی کند، نقشهای او جابه جا میشوند.
فیلیپ از نویسندگان فلمنامه‌‎این فلم است و خودش کارگردانیاین فلم را برای کمپانی برادران وارنر انجام میدهد.
گفته شده جرد لتو که در فلم «جوخه خودکشی» در نقش جوکر بازی کرده بود هنوز برایایفای شخصیت جوکر در فلمهای مارول مورد نظر است. وقتی خبر حضور فینیکس در این فلم منتشر شد درباره‌‎این که جرد لتو و شخصیت او که در دنیای مارول در نقش جوکر بازی کرده چه خواهند شد، توضیحی داده نشد.
لتو که قرار است در فلم دوم «جوخه خودکشی» همچنان جوکر باقی بماند در این فلم مستقل نقشی ندارد.
تولید این پروژه از اواخر سال ۲۰۱۸ آغاز میشود.
مانند فینیکس، رابرت دنیرو نیز نقشی در فلمهای ابرقهرمانی نداشت. آنچه او را به‌‎این فلم پیوند میدهد این است که فیلیپس میخواست این فلم به نوعی یادآور فلم جنایی دهه ۱۹۸۰ باشد که دنیرو آن را خیلی خوب میشناسد.
«سلطان کمدی» پنجمین همکاری مارتین اسکورسیزی با رابرت دنیرو با بازی متفاوت جری لوییس در سال ۱۹۸۳ ساخته شد. این فلم هجویهای تیره و تار درباره رسانه و شهرت است که به وضوح با فلمهای پرشوری که اسکورسیزی تا به آن زمان ساخته بود تفاوت داشت. فلم نامزد نخل طلای جشنواره فلم کن هم شد.
دنیرو به تازگی بازی در فلم جدید اسکورسیزی یعنی «ایرلندی» را به پایان برده و در آن در برابر آل پاچینو و جو پشی نقشآفرینی کرده است.