صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«ادریس البا» در نقش جیمز باند

«ادریس البا» در نقش جیمز باند

«ادریس البا» بازیگر معروف انگلیسی با انتشار مطلبی در صفحه اجتماعی خود، شایعات حضورش را در نقش «جیمز باند» بیش از پیش جدی کرد. به نقل از تلگراف، این بازیگر سیاه پوست در صفحه توئیتر خود از جمله معروف شخصیت جیمز باند در فلمهایش استفاده کرد و نوشت» اسم من الباست، ادریس البا» تا گمانهزنیهای حضور او در نقش اصلی مجموعه فلمهای «جیمز باند» رنگ و بوی جدیتری به خود بگیرد.
شایعات حضور «البا» در این مجموعه فلم و گرفتن جای «دنیل کریگ» در نقش «جیمز باند» از سال ۲۰۱۴ مطرح است و «دنیل کریک» که تاکنون در چهار فلم شامل «کازینو رویال»، «ذرهای آرامش»، «سقوط آسمانی» و «شبح» در نقش مأمور ۰۰۷ بازی کرده است قرار است در بیستوپنجمین فلم از این مجموعه «جیمز باند» برای آخرین بار مقابل دوربین برود.
«دنی بویل» کارگردان برنده اسکار انگلیسی ساخت فلم جدید «جیمز باند» را بر عهده دارد که قرار است در سال ۲۰۱۹ اکران شود.
در حالی که «آدریس البا» ۴۵ ساله پیش از این درباره احتمال بازی در این نقش سکوت کرده بود و حتی گفته بود برای آن خیلی پیر است اما «باربارا براکلی» تهیهکننده مجموعه فلمهای «جیمز باند» هفته گذشته گفته بود که وقت یک قهرمان غیرسفیدپوست است.
مجموعه فلمهای ابرقهرمانی «ثور»، «پرومته»، «روح سوار: روح انتقام» و «کتاب جنگل» از جمله فلمها با بازی «ادریس البا» هستند.
یستوچهارمین قسمت از مجموعه فلمهای «جیمز باند» با عنوان «شبح» در سال ۲۰۱۵ توسط «سام مندس» کارگردانی شد و به فروش جهانی بیش از ۸۷۲ میلیون دالر در  سینماها دست یافت. اما «سقوط آسمانی» به کارگردانی «مندس» و با حضور «کریگ» و «خاویر باردم» در نقش منفی در سال ۲۰۱۲ با فروش یک میلیارد و ۱۰۰ هزار دالر در سطح جهان به پرفروشترین فلم در این مجموعه بدل شد و قسمت بیستوپنجم نیز به کارگردانی «دنی بویل» سال آینده میلادی رونمایی میشود.  سری فلمهای «جیمز باند» با فروش جهانی بیش از پنج میلیارد دالر در جایگاه دوم پرفروشترین سری فلمهای ادامهدار بعد از مجموعه «هری پاتر» قرار دارد.
فلم سینمایی «کرید۲» با بازی سلیوستر استالونه
 بازگشت میشل فایفر به مرکز توجه در اثر همکاری با «مرد مورچهای و زنبور»
ساخت نسخه دوم فلمی پرفروش؛ «بلوند اتمی ۲» با بازی چارلیز ترون ساخته میشود