صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲۶ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

آمار فروش انیمیشن سینمایی «هتل ترانسیلوانیا۳» پس از دوماه حضور در گیشه

آمار فروش انیمیشن سینمایی  «هتل ترانسیلوانیا۳» پس از دوماه حضور در گیشه

نسخه سوم از انیمیشن سینمایی «هتل ترانسیلوانیا» توانسته پس از نزدیک به دو ماه اکران به فروشی معادل ۴۰۰ میلیون دالر در گیشه جهانی دست پیدا کند. نسخه سوم از انیمیشن سینمایی «هتل ترانسیلوانیا» توانسته پس از نزدیک به دو ماه اکران به فروشی معادل ۴۰۰ میلیون دالر در گیشه جهانی دست پیدا کند.
در نسخه سوم این انیمیشن خانواده دراکولا به همراه میوس عازم سفری با کشتی میشوند و در این راه با خانواده این پسر آشنا میشوند. این انیمیشن در نسخه جدید خود به صورت سه بعدی ساخته شده و توسط سونی پیکچرز تهیه وکلمبیا پیکچرز توزیعکننده آن خواهد بود.
در حالی که خانواده دراکولا در تعطیلات به سر میبرند، کنت دراکولا یک رابطه عاشقانه را آغاز میکند و میخواهد ازدواج کند، اما این ازدواج دردسرهای فراوانی را به همراه میآورد.
هتل ترانسیلوانیا ۳ به واسطه ساختار و فضای هیجان انگیز و در عین ژانر کمدی خود در دو نسخه قبلی فروش فوق العادهای را برای خود به ثبت رسانده است و حالا امیدوار است تا در نسخه سوم خود بار دیگر موفقیتهای قبلی را تکرار کند.
داستان کلی مجموعههای هتل ترانسیلوانیا دربارهٔ کنت دراکولا است که صاحب هتل ترانسیلوانیاست؛ هتل پنجستارهای که همواره میزبان تمام هیولاهای دنیاست.
وی به مناسبت تولد ۱۱۸ سالگی دخترش به نام مِیوِس (با صداپیشگی سلنا گومز) میخواهد مهمانی بگیرد. در این اثنا تصادفاً یک انسان معمولی که هیولا نیست به نام جاناتان لاکر (با صداپیشگی سمبرگ) وارد ماجرایی عشقی با مِیوِس میشود. دراکولا مؤظف است که از دخترش محافظت کند و اجازه ندهد که در عشق پسر غرق شود.
آدام سندلر در نقش دراکولا، اندی سمبرگ، سلنا گومز، استیو بوسکمی، مولی شانون، مل بروکس و دیوید اسپید از جمله بازیگرانی هستند که در این اثر صداپیشگی را بر عهده دارند.