صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۹ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

اسکارلت جوهانسون یک بار دیگر پردرآمدترین بازیگر زن هالیوود شد

اسکارلت جوهانسون یک بار دیگر پردرآمدترین بازیگر زن هالیوود شد

نشریه فوربس با انتشار فهرست پردرآمدترین بازیگران زن سال ۲۰۱۸، اسکارلت جوهانسون را در راس این فهرست قرار داد.
به نقل از رویترز، اسکارلت جوهانسون با ایفای نقش بیوه سیاه در فلمهای جهان داستانی مارول، بار دیگر راس فهرست پردرآمدترین بازیگران زن فوربس را اشغال کرد.
در این فهرست که دیروز منتشر شد او بالاتر از آنجلینا جولی قرار گرفته است.
جوهانسون ۳۳ ساله در سالی که گذشت ۴۰.۵ میلیون دالر بدون محاسبه کاهش مالیاتی، درآمد داشت.
این فاصله زمانی از یکم ژوئن ۲۰۱۷ تا یکم ژوئن ۲۰۱۸ را دربرگرفته است.
جوهانسون در فلم «انتقامجویان: جنگ ابدیت» در نقش بیوه سیاه ظاهر شد و این نقش را در ادامه این فلم در سال ۲۰۱۹ نیز ایفا میکند.
جولی ۴۳ ساله با کسب ۲۸ میلیون دالر در مکان دوم قرار گرفته است. او این درآمد را به لطف بازی در «شریر ۲» کسب کرده که قرار است سال ۲۰۲۰ اکران شود.
جنیفر آنیستون ۴۹ ساله نیز ۱۹.۵ دالر دستمزد گرفته است و در مکان سوم جای گرفته است. او از سیتکام «فرندز» دهه ۱۹۹۰ هنوز درآمد دارد و در عین حال از حضور در آگهیهای تبلیغاتی کوکاکولا و برند «جانسون اند جانسون» این درآمد را کسب کرده است.
جنیفر لارنس ۲۸ ساله که در فلم «مادر!» بازی کرده و بازیگر «پرستو قرمز» هم بود در مکان چهارم لیست فوربس جای گرفته است. او در فلم «مردان ایکس» نیز بازی کرد و در عین حال در آگهی دیور نیز حضور داشت. وی با درآمد ۱۸ میلیون دالر، از سال پیش ۶ میلیون دالر کمتر درآمد داشت.
مکان پنجم به ریس ویتراسپون تعلق دارد که ۴۲ ساله است و درآمدی ۱۶.۵ میلیون دالری داشت.
بقیه این فهرست را میلا کونیس با ۱۶ میلیون دالر، کیت بلانشت با ۱۲.۵ میلیون دالر، ملیسا مک کارتی با ۱۲ میلیون دالر و گال گلدوت با ۱۰ میلیون دالر در اختیار دارند.
پردرآمدترین بازیگر سال پیش یعنی اما استون بازیگر برنده اسکار برای فلم «لالالند» در ۱۰ نفر اول بازیگران پردرآمد سال ۲۰۱۸ جایی نیافت.
اسامی بازیگران پردرآمد مرد نیز هفته آینده منتشر میشود.
در حالی که امسال تنها ۲ بازیگر زن بیش از ۲۰ میلیون دالر درآمد داشتهاند سال پیش این رقم شامل سه نفر میشد و در فهرست ۲۰۱۶ چهار بازیگر زن بالای این رقم درآمد داشتند.
فوربس این امر را نشانی از نبودن نقشهای درجه یک برای بازیگران زن دانسته است.