صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۱۳ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

خواسته برادران پل واکر:او به «سـریع و خشـمگین» بـرگردد

 خواسته برادران پل واکر:او به «سـریع و خشـمگین» بـرگردد

برادران پل واکر بازیگر فقید مجموعه فلمهای «سریع و خشمگین» ابراز امیدواری کردند شخصیتی که برادرشان نقشش را بازی میکرد، دوباره به این مجموعه فلمها برگردد.
نقل از اکسپرس، نزدیک به پنج سال پس از درگذشت پل واکر، برادران او میگویند امیدوارند شخصیت او دوباره در ادامه مجموعه فلمهای «سریع و خشمگین» دیده شود. کلب واکر ۴۰ ساله دیروز در مراسم معرفی فلم جدید مستندی که از واکر ساخته شده، در این زمینه ابراز امیدواری کرد با همه امکانات تکنولوژیک شخصیت او را بار دیگر به «سریع و خشمگین» بازگرداند. وی گفت آرزویش است تا با حضور برادرشان فلمهای جدیدتری ساخته شود. واکر اظهار کرد امیدوار است بتواند در این زمینه مفید باشد.
کلب و کودی در معرفی فلم «من پل واکر هستم» حاضر شده بودند که مستندی یک ساعته و جدید درباره کودکی این بازیگر فقید، خانواده و شغل اوست و توسط آدرین بویتنهویس ساخته شده است. این فلم در تعطیلات آخر هفته پیش در نتوورک پارامونت به نمایش در آمد و اکنون برنامههایی برای معرفی آن برگزار میشود.
تهیهکنندگان این مجموعه پس از درگذشت پل واکر، از کِلِب و کودی واکر خواسته بودند تا در نقش شخصیت برادر درگذشتهشان ظاهر شوند و تکمیل شدن فلم «خشمگین ۷» را ممکن کنند.
درگذشت پل واکر که نوامبر ۲۰۱۳ در تصادف اتومبیل جان باخت موجب شد فلم «خشمگین ۷» نیمه کاره بماند و آن زمان برادران او به این پروژه پیوستند. برای تکمیل فلم در حالی که اجراها توسط برادران صورت گرفت، صورت واکر با جلوههای دیجیتالی ساخته شد.
در نهایت در پایان فلم هفتم شخصیت ابراین اوکانر که پل واکر نقش او را ایفا میکرد، در غروب خورشید با اتومبیل ناپدید شد.
با این حال شخصیت او در طول فلم زنده ماند و دو بار در فلم «سرنوشت خشمگین» در سال ۲۰۱۷ به او ارجاع داده شد.
پل واکر وقتی در تصادف با پورشه درگذشت ۴۰ سال داشت.
قسمت بعدی فلم «سریع و خشمگین» قرار است سال آینده با بازی دواین جانسون و جیسون استاتهام اکران شود.