صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲ اسد ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

عبور فروش «مرد مورچه‌ای و زنبورک» از نیم میلیارد دالر

عبور فروش «مرد مورچه‌ای و زنبورک» از نیم میلیارد دالر

با استقبال از اثر جدید کمپانی مارول در چین، فلم سینمایی «مرد مورچهای و زنبورک» به مدد فروش خوب در افتتاحیهاش در این کشور، توانست مرز نیم میلیارد دالر را پشت سر بگذارد.
به نقل از ددلاین، «مرد مورچهای و زنبورک» با فروش ۲۴ میلیون دالری در چین در روز افتتاحیهاش موفق شد فروش جهانیاش را از مرز ۵۰۰ میلیون دالر فراتر ببرد.
این فلم که محصول مشترک دیزنی/مارول است با وجود سایز کوچک بازیگرانش در چین فروشی بزرگ کرد و در روز جمعه نزدیک به ۲۴ میلیون دالر فروخت.
در حالی که این فلم تا پنجشنبه در باکس آفیس جهانی فروش ۴۷۱.۵ میلیون دالری را ثبت کرده بود به مدد فروش در چین، در یک روز از مرز ۵۰۰ میلیون دالر عبور کرد.
این فلم که ادامهای بر فلم قبلی «مرد مورچهای» است چهارمین فروش بالای افتتاحیه در میان فلمهای جهان داستانی مارول در چین را کسب کرده است.
قهرمان مورچهای مارول این بار مأموریت جدیدی دارد و باید برابر زنبورکی با بازی اوانجلین لیلی بایستد. پل راد بار دیگر نقش خودش یعنی مرد مورچهای را ایفا کرده و پیتون رید نیز بار دیگر بر صندلی کارگردانی این فلم نشسته است. مایکل داگلاس، میشل فایفر و لارنس فیشبورن دیگر بازیگران این فلم هستند که از ۶ جولای اکران شده است.
«انتقامجویان: عصر اولتران»، «انتقامجویان: جنگ ابدیت» و «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» بالاتر از این فلم ایستادهاند.
در بازار بینالمللی «مرد مورچهای و زنبورک» تا روز پنجشنبه فروشش را به ۲۶۱.۸ میلیون دالر رسانده بود و با توجه به فروش داخلی آمریکا این فلم اکنون نیم میلیارد دالری شده است.
این در حالی است که این فلم هنوز در بازار آمریکا خوب میفروشد و جاپان نیز قرار است آن را از ۳۱ اگست اکران کند.