صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۲۹ حمل ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«هالووین» فلم افتتاحیه فنتستیک شد

«هالووین» فلم افتتاحیه فنتستیک شد

در حالی که فلم «هالووین » ساخته جیمی لی کرتیس به عنوان فلم افتتاحیه جشنواره فنتستیک انتخاب شد، فلم «مرز» نیز از فلمهای حاضر در این جشنواره خواهد بود.
«هالووین» با بازی جیمی لی کرتیس به عنوان فلم افتتاحیه جشن فنتستیک انتخاب شد و در چهاردهمین دوره این جشنواره در تاریخ ۲۰ سپتمبر در آستین تگزاس اکران میشود. 
گفته شده کرتیس در این مراسم که نخستین نمایش فلم در آمریکاست، حضور خواهد داشت. وی بار دیگر نقش شخصیت لوری استراد را در این مجموعه فلمها بازی کرده است. این فلم نخستین اکرانش را در جشنواره بینالمللی فلم تورنتو تجربه میکند.
جیمی لی کرتیس بازیگر و نویسنده آمریکایی و دختر جنت لی و تونی کرتیس است.
گوردن گرین کارگردان فلم «هالووین» است. وی در کنار دنی مکبراید، نوشتن فلمنامه این فلم را نیز بر عهده داشت. جان کارپنتر، کارگردان و خالق اصلی مجموعه فلمهای «هالووین» در فلم جدید بهعنوان تهیهکننده اجرایی و مشاور پروژه حضور داشته است.
در این جشنواره نخستین اکران آمریکایی فلم روانشناسانه جرمی سالنیر با عنوان «تاریکی را بگیر» با بازی جفری رایت، آلکساندر اسکارسگارد و رایلی کو انجام میشود.
فلمهای اسپانیایی زبان «وحشی»، «فرشتگان» و «درخت انجیر لعنتیها» نیز از دیگر فلمهایی هستند که در این جشنواره نمایش داده میشوند.