صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۲ اسد ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

شان پن در مریخ دیده شد

شان پن در مریخ دیده شد

با انتشار نخستین تریلر از مجموعه تلویزیونی «اولینها»، شان پن در مریخ دیده شد.
به نقل از هالیوود ریپورتر، شان پن برنده دو جایزه اسکار به عنوان بازیگر اصلی یک سریال تلویزیونی راهی مریخ شد. در این درام که داستانش در آیندهای نزدیک میگذرد گروهی از فضانوردان تلاش دارند به عنوان نخستین انسانها پا روی کره مریخ بگذارند.
در این کلیپ که دیروز منتشر شد، تام هگرتی شخصیتی که پن نقش او را ایفا میکند، تلاش دارد مأموریتش را به درستی انجام دهد.
این سریال نخستین نقشآفرینی جدی پن در سریالی تلویزیونی را رقم زده است. وی پیشتر به عنوان بازیگر مهمان نقشی کوتاه در سریالهایی چون «دوستان»، «دو نفر و نصفی»، «الن» و... داشت.
خالق این سریال که برای پخش از هولو ساخته میشود، بیو ویلیمان خالق سریال «خانه پوشالی» است. این سریال درام که از ۱۴ سپتمبر دیده میشود، محصولی آمریکایی-بریتانیایی از هولو و چنل ۴ است و ناتاشا مک الون به عنوان دیگر بازیگر اصلی در آن حضور دارد. در این درام نه تنها زندگی فضانوردان و تلاشها و چالشهایشان برای قدم گذاشتن بر مریخ تصویر شده بلکه زندگی خانوادههای آنها روی زمین نیز دنبال میشود.
شان پن که ۵ بار نامزدی اسکار بهترین بازیگری شده سال  ۲۰۰۳ برای «رودخانه مرموز» و سال ۲۰۰۹ برای فلم «میلک» این جایزه را دریافت کرده، قرار است بازیگر و تهیه کننده ویژه مینی سریال «شیر آمریکایی» ساخته اندرو جکسون برای شبکه اچیبیاو نیز باشد.