صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ ثور ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تعویق ۹ ماهه در اکران «گشت و گذار در جنگل»

تعویق ۹ ماهه در اکران «گشت و گذار در جنگل»

اکران فلم ماجراجویانه «گشت و گذار در جنگل» که پیشتر برای زمستان سال آینده برنامه ریزی شده بود، طبق اعلام کمپانی دیزنی به مدت ۹ ماه عقب افتاد.
به نقل از ورایتی، استودیوی دیزنی با عقب انداختن تاریخ پخش فلم «گشت و گذار در جنگل» با بازی دواین جانسون، اکران این فلم را به ۹ ماه دیگر یعنی اواسط تابستان ۲ سال آینده میلادی موکول کرد. دیزنی با اعلام این خبر، روز ۲۴ جولای ۲۰۲۰(سوم مرداد ۱۳۹۹) را تاریخ جدید اکران این فلم تعیین کرده است.
دواین جانسون ملقب به «صخره» ستاره مشهور هالیوود نیز همین خبر را به همراه ویدیوی کوتاهی از عنوان فلم در صفحه توییتر خود منتشر کرد.
«گشت و گذار در جنگل» نام یکی از گردشهای ماجراجویانه پارکهای تفریحی دیزنی در گوشه و کنار جهان است که قرار است تبدیل به فلمی ماجراجویانه شود. دیزنی سالها پیش از این قصد داشت این فلم را با بازی تام هنکس و تیم آلن روی پرده بیاورد ولی ماجراهای گوناگون پروژه را به عقب انداخت ولی حالا ظاهرا با بسته شدن تیم تولید و قطعی شدن گروه بازیگران میتوان منتظر خروجی نهایی شد.
حال و هوای «گشت و گذار در جنگل» به زمان جنگ جهانی اول بازمی گردد و دواین جانسون با بازی در نقش کاپیتان کشتی، یک دانشمند با بازی امیلی بلانت و برادرش را در عملیاتی به نیت یافتن درختی که گمان میرود خاصیت شفابخشی دارد به اعماق جنگل میبرد.
کارگردانی این اثر بر عهده ژاومه کویت-سرا، کارگردان ۴۴ ساله اسپانیایی و خالق فلم هایی چون «خانه مومی»(۲۰۰۵)، «ناشناس»(۲۰۱۱) و «مسافر همیشگی»(۲۰۱۸) است.
گفته میشود «گشت و گذار در جنگل» از فلم «ملکه آفریقایی» محصول ۱۹۵۱ با بازی همفری بوگارت و کاترین هپبورن الهام گرفته است.