صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۹ اسد ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

عناوین دنباله‌های «آواتار» مشخص شد

عناوین دنباله‌های «آواتار» مشخص شد

عناوین چهار دنباله فلمهای «آواتار» که جیمز کامرون در حال کار روی آنهاست مشخص شد.
به نقل از مووی وب، درنهایت عناوین دنبالههای فلم «آواتار» که جیمز کامرون هم اکنون در حال کار روی آنهاست، مشخص شد.
نخستین فلم «آواتار» محصول کمپانی فاکس که در سال ۲۰۰۹ اکران شد و به طرز شگفت آوری به پرفروش ترین فلم تاریخ سینما تا به امروز مبدل شد، موجب شد که بسیاری در انتظار ساخت دنبالههای این اثر باشند و حال با توجه به گزارشی که در بیبیسی منتشر شده عناوین چهار پروژه آینده «آواتار» مشخص شده اند.
پیش از این گفته شده بود کامرون از درج عنوان آواتار روی قسمتهای بعدی رضایت ندارد با این حال با توجه به این مستندات به نظر میرسد نظر کارگردان تغییر کرده است.
با توجه به گزارشهای رسیده عناوین چهار دنباله «آواتار» که به نظر میرسد برای رفتن روی پرده سینما مناسب هستند به این شرح اعلام شده است:
«آواتار: راه دریا/ Avatar: The Way of Water »، «آواتار: بذر حامل/ Avatar: The Seed Bearer »، «آواتار: تالکان سوار/Avatar: The Tulkun Rider » و «آواتار: جستجو برای اِیوا/ Avatar: The Quest for Eywa ».
ترکیب برخی از این اسامی رازآلود است و مشخص نیست بر چه موضوعی دلالت دارند بااین حال نام چندتایی نیز با توجه به برنامه ریزی کامرون مشخص است. پیش از این جیمز کامرون خالق «آواتار» اظهار کرده بود که «آواتار ۲» و «آواتار ۳» در میان آب میگذرد و به نظر میرسد عنوان راه دریا مرتبط با همین مضمون باشد. قسمتهای دوم، سوم، چهارم و پنجم آواتار طبق برنامه ریزی قرار است به ترتیب هجده دسمبر ۲۰۲۰، هفده دسمبر ۲۰۲۱، بیست دسمبر ۲۰۲۴ و ۱۹ دسمبر ۲۰۲۵ اکران شوند.