صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۵ دلو ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تاریخ پخش فصل آخر سریال «بازی تاج و تخت» اعلام شد

تاریخ پخش فصل آخر سریال «بازی تاج و تخت» اعلام شد

شبکه تلویزیونی اچبیاو اعلام کرد که فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت» از ثور سال آینده (ماه اپریل سال ۲۰۱۹) پخش خواهد شد.
تاریخ پخش فصل پایانی سریال «بازی تاج و تخت» همراه با پخش یک ویدئوی تبلیغاتی به دست رسانهها رسیده است. در انتهای این ویدئوی تبلیغاتی سریال «بازی تاج و تخت» که گوشههایی از ۷ فصل گذشته را به تصویر میکشد، اپریل ۲۰۱۹ به عنوان زمان انتشار فصل پایانی اعلام میشود.
البته روز دقیق شروع این مجموعه مشخص نشده است و همانند فصلهای پیشین سازندگان سریال با در ابهام نگاه داشتن جزییات در تنور تبلیغات برای سریال میدمند. به غیر از فصل هفتم سریال که در ماه جولای پخش شد، تمامی فصول این سریال که شهرتی بسیار در سطح جهان دارد در ماههای مارچ و اپریل به دست مخاطبان رسیده است.
چند سال است که «بازی تاج و تخت» به سریال معرف شبکه اچبیاو تبدیل شده است و با پایان آن خلایی در برنامههای این شبکه ایجاد خواهد شد اما آنها دست از این داستان نمیکشند و قصد دارند که چندین پروژه دیگر در دنیای وسیع داستانهای «بازی تاج و تخت» تهیه و تولید کنند.
در یکی از این پروژهها که نویسندگی آن را جین گلدمن به عهده دارد، داستانی از هزاران سال پیش از رویدادهای سریال «بازی تاج و تخت» روایت میشود که در آن جهان از عصر طلایی قهرمانان به تاریکی سقوط میکند. در این اثر تلویزیونی یکی از رازهای ترسناک وستروس درباره ریشه وایتواکرها آشکار خواهد شد. البته همانند همیشه داستان آن چیزی نیست که ما فکر میکنیم.
این اثر در مرحله انتخاب بازیگر است و تا اینجای کار نایومی واتس و جاش وایتهاوس برای بازی در آن انتخاب شدهاند.