صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۷ جوزا ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جدیدترین تصویر از ابرقهرمان آتشین

جدیدترین تصویر از ابرقهرمان آتشین

تابستان سال آینده بعد از سالها کاراکتر «پسرجهنمی» دوباره روی پردهها میآید و مسئولان فلم برای نگه داشتن شعله اشتیاق هواداران خود هر از گاهی اخباری قطرهای از پروژه به بیرون درز میدهند.
به نقل از موویوب، تابستان سال آینده میلادی برای طرفداران شخصیت «پسر جهنمی - HellBoy » فرصت خاصی است زیرا میتوانند این ابرقهرمان سرخ رنگ را برای بار سوم روی پردههای سینما ببینند. اگرچه غیبت گییرمو دلتورو به عنوان کارگردان و نویسنده در این پروژه برخلاف دو قسمت قبلی یعنی «پسرجهنمی»(۲۰۰۴) و «پسرجهنمی۲: ارتش طلایی»(۲۰۰۸) کام طرفداران سرسخت این مجموعه را تلخ کرده اما به هر حال خوشحالی بازگشت دوباره این ابرقهرمان به سینما بعد از ۱۱ سال را نمی توان دست کم گرفت.
در جدیدترین خبر از این پروژه، مجله امپایر در نسخه جنوری ۲۰۱۹ خود عکسی از این شخصیت را منتشر کرده است؛ کاراکتری که نقش آفرینی آن برخلاف ۲ فلم قبلی که برعهده ران پرلمن بود به دیوید هاربر سپرده شده است. عکس مجله تصویر همان پسرجهنمی آشنا را نشان میدهد که با ظاهری خشن و عضلانیتر از همیشه از راهرویی عبور میکند. تصویر اطلاعات بیشتری از این پروژه را لو نمیدهد اما نیل مارشال کارگردان جدید این مجموعه قول داده است که «پسر جهنمی ۳» از همه نسخههای قبلی خشنتر و هیجانیتر باشد.
اکران «ددپول- Deadpool » در سال ۲۰۱۶ و موفقیت خیره کننده آن در گیشه نوعی دلگرمی برای استودیوهای فلمسازی بود تا روی به سوی ساخت فلم هایی با درجه کیفی R یا همان مخصوص بزرگسالان بیاورند، بی آن که نگران محدود شدن فروش آن در گیشه باشند، البته به شرط آن که از فلم از کیفیت مناسبی برخوردار باشد.  «پسرجهنمی ۳» طبق برنامه ریزیها قرار است ۱۲ اپریل ۲۰۱۹ (۱۲ حمل ۱۳۹۸) اکران شود.