صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۷ جوزا ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

یک زد و خورد حسابی در راه است

یک زد و خورد حسابی در راه است

دواین جانسون بازیگر عضلانی و محبوب هالیوود، با انتشار عکسی از صحنه فلم «هابز و شاو» در صفحه اینستاگرام خود، وعده یک فلم پر از زد و خورد را به هواداران مشتاقش داد.
به نقل از پاپکالچر، دواین جانسون ستاره هالیوود ملقب به «صخره» یکشنبه ۹ دسمبر (۱۸ قوس) با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود، دوستدارانش را در جریان آخرین اطلاعات از سر صحنه فلم «هابز و شاو - Hobbs & Shaw » قرار داد و به آنها وعده یک فلم اکشن درست و حسابی داد.
این عکس جانسون را در پوشش شلوار بگی و بلیزی سیاهرنگ و با زخمی بالای چشم چپ، رو به روی یک آبشار نشان میدهد. او در توضیح عکس نوشته است: لطیف و ملایم نیست! ساعتهای متمادی اکشن و سکانسهای زد و خورد برای «هابز و شاو»؛ اسپینآف فلم «سریع و خشمگین ». بدن، استخوان و بندهای تنمان درد میکند ولی ارزش مقداری درد را دارد، ما داریم یک چیز خیلی باحال برای شما میسازیم. او همچنین از هشتگهای «هابز و شاو» و «جهان خودش را نجات نمیدهد» استفاده کرده است.
عکس را هیرام گارسیا تهیهکننده فلم برداشته است. گارسیا خود نیز چندی پیش عکسی از یکی از سکانسهای فلم در لندن را منتشر کرده بود که دواین جانسون و ونسا کربی را در حال فرار از یک ماشین نابود شده نشان میداد.
«هابز و شاو» اسپینآفی از سری فلمهای محبوب «سریع و خشمگین» است که حول محور ۲ کاراکتر لوک هابز با بازی دواین جانسون و دکارد شاو با نقشآفرینی جیسون استاتهام میچرخد. ونسا کربی و ادریس البا دیگر بازیگران این فلم هستند.
سری فلمهای «سریع و خشمگین» در ژانر فلمهای اکشنی ردهبندی میشوند که مملو از اعمال غیرقانونی چون سرقت، جاسوسی و بالاخص تعقیب و گریزهای خیابانی است که عمده شهرت این مجموعه را به همراه آورده است. تا کنون ۸ فلم از این مجموعه به نامهای «سریع و خشمگین»(۲۰۰۱)، «۲ سریع و ۲ خشمگین»(۲۰۰۳)، «سریع و خشمگین: توکیو دریفت»(۲۰۰۶)، «سریع و خشمگین ۴»(۲۰۰۹)، «سریع ۵»(۲۰۱۱)، «سریع و خشمگین ۶»(۲۰۱۳) ، «خشن ۷»(۲۰۱۵) و «سرنوشت خشمگین»(۲۰۱۷) روی پردههای سینما آمده و در مجموع این فلمها با ۵ میلیارد دالر فروش، رده هشتم پرفروشترین سری فلمهای تاریخ سینما را از آن برند خود کرده است.
طبق برنامهریزیها قرار است «هابز و شاو»، اسپینآف – یا همان داستان فرعی - این مجموعه موفق در تاریخ ۲ آگوست ۲۰۱۹ (دهم مرداد ۱۳۹۸) اکران شود.