صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۲۶ جوزا ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

حضور پسر ستاره سینما در میان نامزدهای گلدن گلوب سوژه رسانه‌ها شد

حضور پسر ستاره سینما  در میان نامزدهای گلدن گلوب سوژه رسانه‌ها شد

حضور جان دیوید واشینگتن پسر دنزل واشینگتن در میان نامزدهای گلدن گلوب بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد درام سوژه خبری برخی از رسانه های دنیا شد.
پس از آنکه روز پنجشنبه ۶ دسمبر (۱۵ قوس) انجمن مطبوعات خارجی هالیوود فهرست نامزدهای جوایز گلدن گلوب سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد، در میان نامزدهای بخش بهترین بازیگر نقش اول مرد درام در کنار نام های آشنایی چون بردلی کوپر، ویلم دفو و رامی ملک نام جان دیوید واشینگتن بازیگر ۳۴ ساله فلم «بلکککلنزمن» به چشم میخورد.
این بازیگر برای عده زیادی در سراسر دنیا چندان شناخته شده نیست به گونهای که برخی از خبرگزاری های سینمایی با این تیتر که «اگر پدر مشهور جان دیوید واشینگتن را نمی شناسید، ما به شما کمک میکنیم» سراغ معرفی این بازیگر تازه کار رفته اند. جان دیوید واشینگتن پسر دنزل واشینگتن ستاره آمریکایی برنده ۲ جایزه اسکار است. جان دیوید واشینگتن که در کشور آمریکا بیشتر به عنوان بازیکن فوتبال آمریکایی شناخته میشود به تازگی به صورت حرفهای به بازیگری روی آورده است. او با این نامزدی که در رشته بازیگری نقش اول مرد به دست آورد توانست به فاصله ۳۰ سال پس از پدر صاحب نامش نامزد جایزه گلدن گلوب شود.
جان دیوید واشینگتن درباره نامزدی جایزه گلدن گلوب به لسآنجلس تایمز گفت که حس بسیار خوبی دارد. وی همچنین تاکید کرد که پدرش (دنزل واشینگتن) برای دیدن مراسم اعلام نامزدها او را از خواب بیدار کرده است و پس از آن هر دو باهم به تماشای مراسم نشسته و با اعلام نامزدی اسپایک لی و آدام درایور دیگر عوامل فلم «بلکککلنزمن» به شادی پرداخته اند.
جان دیوید واشینگتن برای ایفای نقش افسر پولیس سیاهپوستی که در دهه ۷۰ میلادی در سازمان های کو کلاکس کلان نفوذ میکند، نامزد جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول مرد درام شد.