صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۹ اسد ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جزئیات تازه از دنباله «ونوم»

جزئیات تازه از دنباله «ونوم»

بعد از موفقیت خیرهکننده در گیشه، شایعه ساخت قسمت دوم فلم سینمایی «ونوم» روز به روز رنگ و بوی جدیتری به خود میگیرد.
به نقل از موویوب، نشانهها و صحبتهای کددار در هالیوود حاکی از آن است که برای «ونوم»، فلم پدیده امسال، دنبالهای ساخته خواهد شد.
البته خبر ساخت «ونوم ۲» برای کسانی که اخیرا باکسآفیس را زیر نظر داشتهاند نکته دور از ذهنی نبود. «ونوم» فلمی در ژانر ابر قهرمانی برگرفته از کتاب کمیکی به همین نام از مارول است که به یکی از فلم‌‌های موفق سال ۲۰۱۸ بدل شد و با ۸۵۰ میلیون دالر فروش جهانی رتبه ۵ پرفروشترین فلم سال را از آن خود کرد.
حال جف پینکر، فلمنامهنویس «ونوم» اخیرا در مصاحبهای خبر ساخت ادامهای بر این فلم را تأیید کرده است.
اگرچه سونی هنوز در این باره اظهارنظر رسمی نکرده اما انتظار دیدار مجدد تام هاردی در نقش ادی بروک به طور گستردهای میان سینمادوستان وجود داشت.
پینکر در پاسخ به سوالی درباره ساخت ادامه «ونوم» گفت: من چیزی نمیتوانم به شما بگویم جز اینکه این اتفاق خواهد افتاد. پینکر همچنین توضیح داده که او فلمنامهنویس قسمت بعدی «ونوم» نخواهد بود ولی در عین حال سخنی از گزینه روی میز به میان نیاورده است.
نکته هیجانانگیز دیگری که در این مصاحبه وجود دارد پاسخ پینکر به سؤالی دربارۀ احتمال پیوستن مرد عنکبوتی به این پروژه است. مرد عنکبوتیای که در حال حاضر با نقش آفرینی تام هالند در کنار سایر «انتقام جویان» دنیای سینمایی مارول قرار گرفته است.
کوین فایگی رئیس کمپانی مارول قبلا اطمینان خاطر داده بود که ونوم در دنیای سینمایی مارول جایی نخواهد داشت ولی کسی صحبتی از رد امکان حضور مردعنکبوتی در جهان ونوم به میان نیاورده است.
جف پینکر در این باره گفت: بدون لو دادن چیزی که نباید فاش کنم میتوانم بگویم این آینده نامحتملی نیست. مردعنکبوتی نقش مهمی در فلم بعدی ونوم خواهد داشت. من فکر میکنم منصفانه است اگر بگویم هر کسی که این شخصیتها را میشناسد از ترکیب مردعنکبوتی و ونوم بسیار هیجانزده خواهد شد.
«ونوم» اولین فلم دنیای ابرقهرمانان مارول بعد از اتصال دو کمپانی سونی و مارول به یکدیگر است.
سونی این کاراکتر را در طول زمان و بعد از اولین حضورش در «مردعنکبوتی۳»(۲۰۱۷) پرورش داد تا در نهایت به عنوان یک فلم مستقل در اولین پروژه اشتراکی سونی و مارول عرضه شد.