صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دنباله «ونوم» تام هاردی ساخته می‌شود

دنباله «ونوم» تام هاردی ساخته می‌شود

بعد از فروش خوب فلم «ونوم» بر خلاف نقدهای ضعیف، استودیوی سونی به دنبال پولسازی بیشتر از داستان شخصیت کمیکبوکی دشمن اسپایدرمن است.
به نقل از هالیوود ریپورتر، فلم «ونوم» آماده است تا به درآمدزایی برای هالیوود ادامه دهد، سونی اعلام کرد قصد دارد دنبالهای برای این فلم بسازد و کلی مارسل مسئولیت نوشتن فلمنامه آن را بر عهده گرفته است. مارسل که از نویسندگان قسمت اول این فلم بود، در حال کار روی پروژه «کروئلا» دیزنی هم هست.
«ونوم» توانست با وجود نقدهای منفی جان سالم به در ببرد و بیش از ۸۵۵ میلیون دالر در باکسآفیس جهانی بفروشد. در این فلم تام هاردی نقش شخصیت ونوم که ضدقهرمان اسپایدرمن است بازی کرد.
در این فلم وودی هارلسون هم نقشی کوتاه در قالب کلیتوس کسدی داشت؛ یک قاتل زنجیرهای که در کمیکها تبدیل به دشمن اصلی ونوم یعنی «کارنج» میشود. انتظار میرود هارلسون برای فلم دوم بازگردد تا نقشش را گسترش دهد و گفته میشود میشل ویلیامز هم برای فلم جدید بازخواهد گشت.آوی آراد، مت تولمک و ایمی پاسکال تهیه کننده این دنباله هستند.
روبن فلایشر که فلم اول را کارگردانی کرده بود، اکنون در حال ساخت دنبالهای برای فلم «زامبیلند» است. او قبلا گفته بود اگر دنبالهای برای «ونوم» ساخته شود انتظار دارد در ساخت آن حضور داشته باشد.
فلم «ونوم» نتیجه نخستین تلاش کمپانی سونی برای ورود به دنیای مشترک شخصیتهای مارول بود. این استودیو همچنین فلم «موربیوس» را با نقشآفرینی جرد لتو در همین دنیای مشترک در دست ساخت دارد و به تازگی فلم «اسپایدرمن: درون دنیای اسپایدر» را با موفقیت روی پردهها برد. این فلم که داستانش در دنیایی متفاوت از «ونوم» به وقوع میپیوندد، یکشنبه شب توانست جایزه گلدن گلوب بهترین فلم انیمیشن را از آن خود کند و تا به حال بیش از ۲۷۵ میلیون دالر در باکسآفیس جهانی فروخته است.