صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۹ اسد ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تام کروز با دو «ماموریت غیرممکن» می‌آید

تام کروز با دو «ماموریت غیرممکن» می‌آید

کریستوفر مککوری دو قرارداد پشت سر هم برای ساخت دو فلم دیگر از مجموعه «ماموریت غیرممکن» امضا میکند.
به نقل از هالیوود ریپورتر، سازنده «ملت سرکش» و «فالآوت» به زودی قرارداد ساخت دو فلم دیگر از مجموعه «ماموریت غیرممکن» را امضا میکند.
کریستوفر مککوری قرار است نویسندگی و کارگردانی هر دو فلم را برعهده بگیرد.
وی که نویسنده-کارگردان «ملت سرکش» و «فالآوت» دو فلم اخیر از مجموعه فلمهای اکشن و پرفروش «ماموریت غیرممکن» با بازی تام کروز بود، در شرف امضای قراردادی برای ساخت دو فلم دیگر از این مجموعه است.
انتظار میرود در حالی که مککوری فلمهای سوم و چهارم خودش از این مجموعه را جلوی دوربین میبرد، مثل فلمهای پیش، تام کروز در قسمت هفتم و هشتم این مجموعه هم حضور داشته باشد.
تام کروز در این فلمها در نقش مردی پرقدرت به نام اتان هانت ظاهر شده که فردی برای انجام ماموریتهای جهانی است.
مککوری نخستین بار فلم پنجم این مجموعه را در سال ۲۰۱۵ با نام «ملت سرکش» ساخت که ۶۸۲ میلیون دالر فروش کرد و تنها فلمساز در تاریخ این مجموعه شد که با ساخت فلم «فالآوت» کارگردانی دو قسمت از این مجموعه فلمها را انجام داد.
این فلم سال ۲۰۱۸ اکران شد و ۷۹۱ میلیون دالر فروش کرد. در حالی که تام کروز همه صحنههای بدل کاری فلم را نیز خودش انجام داده بود، با شکستن مچ پای وی، ساخت فلم مدتی به تعویق افتاد. این فلم یکی از بهترین فلمهای سال استودیوی سازندهاش هم شد و حتی یکشنبه گذشته در مراسم جوایز منتخب منتقدان جایزه هم برد.
موفقیت فلم «فالآوت» موجب شد که بسیاری از استودیوهای ساخت فلم برای همکاری با مککوری ابراز علاقه کنند و حتی کمپانی وارنر برادرز سعی کرد که وی را به پروژههای دنیای ابرقهرمانی دیسی جذب کند؛ اما به نظر میرسد این کارگردان قصد دارد به همکاری با دوست و همکارش تام کروز ادامه دهد.