صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۹ اسد ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ددپول 3 ساخته می شود

ددپول 3 ساخته می شود

بازیگر سرشناس فلمهای ابرقهرمانی عمل جراحی بازویش را لغو کرد تا برای معرفی «ددپول» به چین برود و با هوادارانش در پکن دیدار کند.
به نقل از مووی نیوز، در حالی که هفته پیش کمپانی فاکس خیلی ناگهانی اعلام کرد «ددپول۲» در چین از روز جمعه راهی سینماها میشود و برای نخستین بار فلمی از این مجموعه در چین بدون سانسور روی پردهها میرود، این خبر موجب تغییر برنامه از پیش تعیین شده رایان رینولدز بازیگر فلم شد.
رینولدز که کانادایی است و میداند رابطه چین و کانادا برای دستگیری مِنگ مدیرعامل هواوی در کانادا به هم خورده، بدون نگرانی از این مسایل اعلام کرد بلافاصله راهی چین میشود.
وی گفت: این برایم یک رویا است که «ددپول» در چین و برای مردم چین به نمایش درآید و برای همین انگار در بهشتی روی زمین باشم.
رینولدز این حرفها را برای مخاطبان چینی فلمش در سفر یک روزه به این سرزمین اعلام کرد.
آرنج چپ رینولدز در حین فلمبرداری آسیب دیده بود و قرار بود یکشنبه صبح در نیویورک زیر تیغ جراحی برود اما او برنامه عمل را به هم ریخت و گفت: این سفر خیلی مهمتر است. به هیچ وجه نمیخواهم حضور در چین را از دست بدهم.
بیشتر مخاطبان چینی دو فلم «دد پول» و دنباله آن را به صورت آنلاین دیدهاند و بسیاری از شوخیهای فلم بیشتر برای مخاطبان آمریکایی ملموس است و فلم محتوایش را در ترجمه از دست میدهد.
در این میان بسیاری از مخاطبان چینی میگویند ترجیح میدهند تا بلیت بخرند و این بار فلم را روی پرده بزرگ تماشا کنند. در عین حال برخی هم میگویند دلیل ندارد که بخواهند فلم را دوباره تماشا کنند.
نسخه چینی فلم «ددپول۲» با عنوان «دد پول ۲: خانوادهام را دوست دارم» روی پرده رفته است که یادآور فلمی از دهه ۹۰ از سینمای چین است که مخاطبان زیادی داشت.
رینولدز در چین همچنین گفت گروه سازنده فلم در حال ساخت «ددپول ۳» است. با این حال او توضیح بیشتری درباره این فلم نداد.
بازیگر ۴۲ ساله برای سال ۲۰۱۹ با فلمهای «کاراگاه پیکاچو» و «شش زیرزمین» راهی سینماها میشود.
«ددپول» فلمی ابرقهرمانی بر پایه شخصیتی از مارول کامیکس به همین نام است. این فلم به کارگردانی تیم میلر و نویسندگی رت ریس و پال ورنیک ساخته شده و همچنین هشتمین فلم در مجموعه فلمهای مردان اکس محسوب میشود. ددپول ۱۲ فبروری ۲۰۱۶ توسط فاکس قرن بیستم روی پرده سینماها رفت. همچنین ددپول اولین فلم مارول با درجه سنی R است. «ددپول ۲» ۱۸ مه ۲۰۱۸ اکران شد.