صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۱ سرطان ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

قتلی که 50 سال پیش رخ داد

 قتلی که 50 سال پیش  رخ داد

لئوناردو دی کاپریو که بازیگر فلم بعدی کوئنتین تارانتینو است، پوستر این فلم را که صحنهای از خودش و برد پیت است، در توییتر منتشر کرد.
به نقل از هالیوود ریپورتر، لئوناردو دی کاپریو با انتشار پوستر فلم تارانتینو در توئیتر نوشت: این جولای، لئوناردو دی کاپریو و برد پیت با هم در «روزی روزگاری» کوئنتین تارانتینو.
این نخستین پوستر فلم «روزی روزگاری هالیوود» و نخستین نشانه این فلم است که به صورت رسمی منتشر میشود. پیش از این چند عکس از دی کاپریو و برد پیت در نقش شخصیتهای فلم که متعلق به دهه ۱۹۷۰ است، منتشر شده بود.
تارانتینو این فلم را کارگردانی و تهیه کرده و فلمنامه آن را نیز نوشته است. او از این فلم به عنوان داستانی که در لسآنجلس ۱۹۶۹ و در دوره هالیوود هیپی رخ میدهد یاد کردهاست.
داستان فلم درباره قتل شارون تیت بازیگر فقید و همسر رومن پولانسکی است که توسط یک گروه کشته شد.
دو نقش اصلی فلم شامل ریک دالتون که ستاره سابق فلمهای وسترن تلویزیونی بود توسط دی کاپریو و کلیف بوت همراه طولانی مدت وی توسط برد پیت اجرا میشود. همسایه ریک شارون تیت بود.
داکوتا فنینگ، لوک پری و دمین لوئیس دیگر بازیگران فلم هستند. امیل هرش، کلیفتون کالینز، کیت جفرسون، نیکولاس هموند، مارگوت رابی، برت رینولدز، تیموتی اولیفانت، کرت راسل، مایکل مدسن و تیم راث نیز در این فلم بازی میکنند.
این فلم در پنجاهمین سال به قتل رسیدن شارون تیت، اکران میشود. شارون تیت و دوستانش به دست پیروان چارلز مانسن در منزلشان کشته شدند.