صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۵ سنبله ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بازگشت کارگردان پدر خوانده به سینما

 بازگشت کارگردان پدر خوانده  به سینما

فرانسیس فورد کاپولا قصد دارد با یک پروژه سینمایی دیگر به دنیای هنر بازگردد.
فرانسیس فورد کاپولا کارگردان سرشناس سه گانه «پدرخوانده» قصد دارد در آستانه ۸۰ سالگی یک بار دیگر به سینما برگردد. کارگردان نام آشنای سینمای جهان قصد دارد فلمی با عنوان «مگالاپولیس» بسازد، اثری که گفته میشود مثل «اینک آخرالزمان» جاه طلبانه است. ظاهرا آقای کارگردان سال هاست که علاقه دارد این پروژه را روی پرده سینما ببیند و حالا این فرصت دست داده تا کار ناتمامش را انجام دهد.
اگرچه هنوز با قطعیت نمی توان نام بازیگران این فلم را گفت اما شنیدههای پیرامون این اثر حاکی از آن است که جمع پر ستارهای در آن حضور پیدا خواهند کرد. نام جود لاو بازیگر مشهوری که سال گذشته در نقش آلبوس دامبلدور فلم «جنایات گریندلوالد» ظاهر شدبه عنوان یکی از اولین ستاره های حاضر در «مگالاپولیس» شنیده میشود.
شگفت زده نخواهیم شد وقتی متوجه میشویم قرار است ساخته جدید این فلمساز مکتب نیویورک در شهر نیویورک ساخته شود. کاپولا خود این پروژه را یک اثر در مقیاس فلم های حماسی و بزرگ هالیوود میداند. هنوز تاریخی برای اکران «مگالاپولیس» اعلام نشده و پیش بینی میشود در روزهای آتی و با آغاز پیش تولید خبرهای بیشتری از آن در رسانه ها شنیده شود.