صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۲۷ اسد ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بازگشت قسمت جدید سریال بازی تاج و تخت

 بازگشت قسمت جدید سریال  بازی تاج و تخت

پخش فصل هشتم و آخرین فصل از سریال پرطرفدار بازی تاجوتخت آغاز شد؛ پس از حدود دو سال، به وقت لندن ساعت دو بامداد روز دوشنبه ۱۵ اپریل اولین قسمت از شش قسمت پایانی پخش شد.
شبکه تلویزیونی اچبیاو این اثر حماسیتخیلی را برای پخش همزمان در آمریکا و بریتانیا عرضه کرد.
بریتانیاییهای طرفدار این سریال مجبور شدند تا ساعت دو نیمه شب بیدار بمانند تا بتوانند بعد از حدود دو سال وقفه - از زمان پایان فصل هفتم در اوت ۲۰۱۷ - سریال محبوب خود را ببینند.
رازهایی برملا شد، و اعضای خانوادهها به هم رسیدند، در همین حال نبرد برای تصاحب تخت آهنین شدیدتر شده و لشکر "مردگان" به آرامی نزدیکتر میشوند.
لحظات نفسگیر
روزنامه گاردین در مطلبی با عنوان "اکنون پایان است" مینویسد: "فصل نهایی شروعی هیجان انگیز داشت، دیدارها و به هم رسیدنهایی که سالهای انتظارش را داشتیم، یک فهرست تکان دهنده برای کشتن و حتی صحنه هایی از سکس که یادآور فصلهای اول سریال بود."
کشف اینکه منظور چیست را به خودتان میسپاریم.
روزنامه تلگراف، به طور خلاصه نوشت: "وینترفال: سکس، دیدار دوباره و نگاهی اجمالی به قتلعامی که در پیش خواهد بود."
به نوشته روزنامه سان، این سریال که پخش آن از سال ۲۰۱۱ آغاز شده، "ترکیبی بوده است از طنز تلخ و لحظات نفسگیر که بخش آغازین آن "انتظارات مخاطبان را برآورده کرد."
در همین حال هفته نامه ورایتی آمریکا نوشت که نویسندگان سریال بازی تاج و تخت در این فصل دست به کار تازهای زدهاند: "پایشان را روی گاز گذاشته اند و در این بخش به تحولات سرعت داده اند و با شتاب داستان را پیش میبرند."