صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۱ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

لئوناردو دی کاپریو در فلم تازه دل‌تورو

لئوناردو دی کاپریو در فلم تازه دل‌تورو

لئوناردو دیکاپریو در حال گفتگو است تا در فلم جدید گییرمو دل تورو به عنوان بازیگر جلوی دوربین برود.
به نقل از ورایتی، «خیابان کابوس» نام فلمی برای فاکس سرچلایت است که گییرمو دل تورو به عنوان کارگردان آن را میسازد و قصد دارد از لئوناردو دیکاپریو به عنوان بازیگر بهره بگیرد.
دلتورو که جایزه اسکار را برای «شکل آب» از آن خود کرده در همراهی با کیم مورگان فلمنامه این فلم را نوشته است. خود دلتورو از تهیهکنندگان و سرمایهگذاران تولید فلم نیز هست.
در حالی که پیشتر از این داستان فلمی در سال ۱۹۴۷ توسط کمپانی فاکس ساخته شده، اما داستان دلتورو بیشتر به رمانی به همین نام از ویلیام لیندسی گریشام وفادار است. در فلمی که سال ۱۹۴۷ ساخته شده بود تیرون پاور بازیگر نامدار در نقش یک پلیس جوان جاهطلب ظاهر شده بود. فلم دلتورو قرار است پاییز پیش رو جلوی دوربین برود. پس از فلم «شکل آب» که چندین جایزه اسکار برد و جایزه بهترین فلم و بهترین کارگردانی نیز از جمله آنها بود، این کارگردان مؤلف چندین پروژه را برای ساخت انتخاب کرد و در نهایت تلاش خود را معطوف به تهیه «شاخهای گوزن» کرد.
دیکاپریو نیز از زمانی که اسکار را برای «بازگشته از گور» در سال ۲۰۱۵ دریافت کرد، تنها جلوی دوربین فلم تارانتینو یعنی «روزی روزگاری هالیوود» رفته است.