صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۲۳ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جیمز کامرون: تایتانیکِ من را «انتقام‌جویان» غـرق کرد

جیمز کامرون: تایتانیکِ من را «انتقام‌جویان» غـرق کرد

به نقل از  هالیوودریپورتر، جیمز کامرون کارگردان افسانهای و بلندآوازه دنیای سینما با انتشار پیغامی به کمپانی مارول و رییس آن کوین فایگی، موفقیت فلم «انتقامجویان: پایان بازی» و گذر از رکورد فروش «تایتانیک» را تبریک گفت و به شوخی نوشت تنها انتقامجویان بودند که توانستند تایتانیک من را غرق کنند.
«انتقامجویان: پایان بازی» که بیست و دومین اثر دنیای سینمایی مارول به حساب میآید تا کنون در کمتر از ۱۵ روز از اکران خود با ثبت رکوردی خیرهکننده به فروشی معادل ۲,۲۷ میلیارد دالر دست یافته و از فروش ۲.۱۸ میلیارد دالری «تایتانیک» محصول سال ۱۹۹۴ میلادی هم عبور کرده است.
با این حساب این اثر ابرقهرمانی در حال حاضر در رتبه دوم پرفروشترین فلم تاریخ سینما ایستاده است و تنها «آواتار»(۲۰۰۹) دیگر فلم طلایی جیمز کامرون با رکورد ۲,۸ میلیارد دالر را بر فراز سر خود میبیند؛ موقعیتی که بعید نیست با چنین روند حیرت‌‌انگیزی به زودی برعکس شود.
در پی همین ماجرا جیمز کامرون روز چهارشنبه ۸ می، با انشار پستی در حساب توئیتر خود نوشت: به کوین و تمام افراد مارول. تایتانیک واقعی را کوه یخ غرق کرد و تایتانیک مرا انتقامجویان. همه ما در کمپانیLightstorm به موفقیت فوقالعاده  شما درود میفرستیم. شما نه تنها نشان دادید صنعت فلمسازی سالم و سرحال است که  اثبات کردید از هر زمان دیگری بزرگتر است.