صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۳ دلو ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

یک کمدی سیاه درباره ابرثروتمندان نیویورکی ساخته می‌شود

یک کمدی سیاه درباره ابرثروتمندان نیویورکی ساخته می‌شود

مل گیبسون که این هفته نامش در اجرای ۳ پروژه سینمایی به چشم خورد، در جدیدترین فلمش ابرثروتمندان نیویورکی را زیر ذرهبین میبرد.
به نقل از ورایتی، شایا لوباف و مل گیبسون در فلم «راتچایلد» نقشآفرینی خواهند کرد که یک کمدی سیاه درباره ابرثروتمندان نیویورک است. این فلم توسط جان اس. برد کارگردان فلم «استن و آلی» کارگردانی میشود و هنوی فلمز وارد پروژه شده تا فروش بینالمللی آن را در فستیوال فلم کن آغاز کند.
لوباف نقش بکت راتچایلد را بازی میکند که از خانوادهاش بیرون رانده شده است. او به محض اینکه به سنین بزرگسالی میرسد نقشهای میریزد تا دوباره وارد خانواده بشود و حق خانوادگیاش از ثروت عظیم آنها را دریافت کند. روی هم رفته ۹ عضو خانواده راتچایلد هستند که بین او و ثروتش قرار گرفتهاند. یکی از آنها شخصیت وایتلاو با بازی گیبسون است که پدرسالار خانواده و شخصیت منفی داستان است.
«راتچایلد» توسط شرکت تهیه لسآنجلسی یونیفاید پیکچرز تهیه میشود. کیت کیاروال و تایلر جکسون تهیهکنندگان اصلی آن هستند.
کیاروال گفت: «این فلم پروژهای طنز و هیجانانگیز است و من بسیار خوشحالم که توانستم در آن با فلمسازی مثل جان برد کار کنم که نه تنها سابقهای فوقالعاده در هدایت نقشآفرینیهای برنده جوایز مختلف دارد، بلکه دارد این فلم را طوری میسازد که تبدیل به داستانی گوشزدکننده و هیجانانگیز درباره ثروت و قدرت شود.»
گابریل استوارت از هانوی فلمز هم اضافه کرد: «شکاف بین ابرثروتمندان و بقیه دنیا همیشه در حال رشد است و وارد شدن به جزئیات درونی شرایط زندگی قهرمان داستان که سعی میکند خودش را به اوج برساند و ثروتش را به دست بیاورد، هم جالب و هم حیرتانگیز است.»
گیبسون در حال حاضر چند پروژه در دست ساخت در فستیوال کن دارد که از جمله آنها میتوان به کمدی «مرد چاق» اشاره کرد که در آن او نقش بابانوئل را بازی میکند. فلم دیگر او یک اکشن به نام «نیروی طبیعت» است که شرکت بلوباکس اینترنشنال مسئولیت فروش آن را بر عهده دارد.