صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۱ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

روایت زندگی مهاجران با یک گروه بزرگ

روایت زندگی مهاجران با یک گروه بزرگ

بازیگر سرشناس استرالیایی که ستاره فلمهای چالشبرانگیز بسیاری بوده میخواهد خودش راوی داستان سخت زندگی مهاجران باشد.
به نقل از د رپ، کیت بلانشت که نامزدی ۶ جایزه اسکار را در کارنامه دارد و ۲ جایزه را به خانه برده، آماده است تا جدیدترین داستانش را با عنوان «بیوطن» در تلویزیون بسازد. این سریال درامی ۶ اپیزودی است که زندگی مهاجران را در استرالیا با قوانین سخت آن تصویر میکند.
«بیوطن» با همکاری بلانشت با تونی آیرز و الیز مککرِدی ساخته میشود. این بازیگر در کنار همسرش اندرو آپتون فلم را در کمپانی تولید فلم خودشان میسازد. بلانشت در این باره گفته است: این داستان بر استرالیا متمرکز است؛ سرزمینی که توسط چهار شخصیت متفاوت کشف میشود و در عین حال بازتابی جهانی دارد. هر یک در آرزوی رسیدن به آزادی هستند، نیاز به ثبات اجتماعی دارند و در این میان بیاعتمادی از روند سیاسی بر اهداف آنها تأثیر میگذارد.
در واقع این ۴ شخصیت در زندان مهاجرتی استرالیا با هم آشنا میشوند. یک مهماندار هواپیما، یک افغان، پدر جوان استرالیایی و بوروکراتی که درگیر رسوایی ملی است؛ در این داستان با هم همراه میشوند.
شماری از بازیگران سرشناس برای بازی در این سریال گرد هم آمدهاند که شامل ایوون استراهووسکی، دومینیک وست، جای کورتنی، آشر کدی، فایسال بازی، راشل هاوس، کیت باکس، کلرنس رایان، کلود جابور، رز رایلی و هلنا ساویرِس میشود. داستان این سریال توسط مککردی، بلیندا چایکو و اما فریمن نوشته شده و جوسلین مورهاوس کارگردان آن خواهد بود. هنوز زمان روی آنتن رفتن این سریال روشن نشده ولی گفته شده تولید آن از ماه جون شروع میشود.