صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۱ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ماجرای حمله به آرنولد در آفریقای جنوبی

ماجرای حمله به آرنولد در آفریقای جنوبی

آرنولد شوارتزنگر بازیگر سرشناس هالیوودی که یکشنبه در آفریقای جنوبی از سوی مردی ناشناس مورد حمله واقع شد، از این خبر برای توجه بیشتر به ورزش استفاده کرد.
به نقل از ورایتی، آرنولد شوارتزنگر که برای شرکت در رویداد «آفریقای کلاسیک» به ژوهانسبورگ رفته بود از پشت سر با حمله مردی ناشناس مواجه شد.
در ویدئویی که در توئیتر پست شده، شوارتزنگر دیده میشود که در حال فلمبرداری از تعدادی بچه است که در جایی که شبیه یک سالن ژیمناستیک است، در حال انجام حرکات ژیمناستیک هستند و در همین حال مردی از میان مردمی که نزدیک این بازیگر ایستاده بودند بیرون میپرد و از پشت به شوارتزنگر با پا ضربه میزند.
در حالی که مأموران امنیتی به سرعت فرد مهاجم را دستگیر کردند، آرنولد در توئیتر این خبر را منتشر کرد.
وی در این باره نوشت: از اینکه نگران من بودید ممنونم، اما جای نگرانی نیست. فکر کردم ازدحام جمعیت باعث شده کسی به من تنه بزند.
وی در ادامه نوشته است: وقتی فهمیدم به من ضربه زده شده که ویدئو را مثل شما تماشا کردم. خوشحالم که آن دیوانه باعث نشد اسنپچت من قطع شود.
شوراتزنگر از این ویدئو برای تشویق تماشاگران به توجه بیشتر به رقابتهای ورزشی استفاده کرد و نوشت در این رویداد ۲۴ هزار شرکت کننده از هر سن و قابلیتی در ۹۰ رشته ورزشی شرکت کردهاند.
با این حال شوراتزنگر در توییتی دیگر خواست وقتی این ویدئو را به اشتراک میگذارند چهره فرد مهاجم را شطرنجی کنند تا او نتواند مورد توجه قرار بگیرد. و اندکی بعد باز سوال کرده: بلاک کنیم یا منتشر؟
این هنرپیشه ۷۱ ساله برای شرکت در این مسابقات که با عنوان آرنولد اسپورتز برگزار میشود به آفریقای جنوبی رفته است.
برگزارکنندگان این مسابقات از فرد مهاجم به عنوان یک طرفدار دیوانه یاد کردند. سازماندگان این مسابقات اعلام کردند معتقدند این حمله به دقت برنامهریزی شده بود و این فرد مشابه این کار را قبلاً هم انجام داده و برای پولیس شناخته شده است.
فستیوال آرنولد اسپورتز متشکل از ورزشهای مختلف از ۱۷ تا ۱۹ می در ژوهانسبورگ و در مرکز سندتون برگزار میشود.