صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۱۶ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جوایز اصلی تریلر طلایی به فلم سینمایی «جان ویک ۳» رسید

جوایز اصلی تریلر طلایی به فلم سینمایی  «جان ویک ۳» رسید

در مراسم اهدای جوایز تریلر طلایی که در لسآنجلس برگزار شد، «جان ویک ۳» موفق به کسب جایزه اصلی شد.
به نقل از ورایتی، شرکتهای ایوی اسکواد و لاینزگیت توانستند به خاطر تریلر فلم «جان ویک: قسمت سوم» در بیستمین جوایز سالانه تریلر طلایی جایزه بهترین تریلر را از آن خود کنند.
این جوایز پنجشنبه در اِیس هتل لسآنجلس در مراسمی اهدا شدند که بیش از هزار شرکتکننده داشت. روی هم رفته ۱۷ جایزه به صورت زنده اهدا شد و ۹۰ جایزه دیگر هم اعلام شد.
قسمت سوم مجموعه «جان ویک» با نقشآفرینی کیانو ریوز توانست علاوه بر جایزه بهترین تریلر، جایزه بهترین تریلر اکشن و بهترین تریلر بلاکباستر تابستان ۲۰۱۹ را نیز از آن خود کند.
فلم «ستارهای متولد میشود» جایزه بهترین تریلر درام، بهترین رومنس و بهترین موسیقی تلویزیونی را از آن خود کرد. فلم «رُما» هم چهار جایزه از جمله جایزه اوریجینالترین تریلر را از آن خود کرد.
در بخش بهترین تریلر انیمیشن و خانوادگی، فلم «داستان اسباببازیها ۴» موفق به کسب جایزه اصلی شد. جایزه بهترین تریلر کمدی به «لانگ شات» رسید و بهترین تریلر مستند متعلق به فلم «فری سولو» بود.
نتفلیکس با ۱۶ جایزه بیشترین تعداد جوایز را از آن خود کرد و بعد از آن برادران وارنر با ۱۴ جایزه و دیزنی با ۱۱ جایزه قرار گرفتند.
مارلون وایانز بازیگر، کمدین، فلمنامهنویس و تهیهکننده ۴۶ ساله آمریکایی مسئولیت اجرای مراسم را بر عهده داشت. از جمله افرادی که روی صحنه رفتند تا برندگان جوایز را معرفی کنند میتوان به گارسل بوویس از فلم «اسپایدرمن: بازگشت به خانه»، جکی کروز از سریال «نارنجی سیاه جدید است»، افیون کراکت از «۵۰ طیف مشکی»، جیسون اومارا از سریال «مرد داخل قلعه مرتفع»، شارلوت مککینی از فلم «بیواچ» و پل درگارابدیان تهیهکننده شرکت کاماسکور اشاره کرد.
فلم «پلنگ سیاه» که در باکسآفیس بسیار موفق ظاهر شده بود در نوزدهمین جوایز سالانه «تریلر طلایی» که سال پیش برگزار شد جایزه اصلی را از آن خود کرد.
جوایز تریلر طلایی هر سال در ۱۰۸ دستهبندی مختلف اهدا میشوند.