صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۱۶ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

جایزه بهترین قهرمان سال در انتظار «مرد آهنی»

جایزه بهترین قهرمان سال در انتظار  «مرد آهنی»

پیش بینی میشود، رابرت داونی جونیور بازیگر شخصیت مرد آهنی جایزه بهترین قهرمان در دنیای سینما و تلویزیون را از آن خود کند.
به نقل از کمیک بوک، ستاره فلم سینمایی «انتقام جویان:پایان بازی» یعنی رابرت داونی جونیور محتملترین گزینه برای دریافت پاپ کورن طلایی بهترین قهرمان  از جوایز سینمایی و تلویزیونی اِم تی وی (MTV ) است و جلوتر از قهرمانهای دیگری از جمله بازیگر فلم کاپیتان مارول با بازی بری لارسون و میسی ویلیامز بازیگر نقش اریا استارک در سریال بازی «تاج وتخت» قرار خواهد گرفت.
در ادامه این لیست نیز نام بازیگر فلم سینمایی «شزم» و همچنین جان دیوید واشنگتن بازیگر فلم نامزد اسکار «کلنز من سیاهپوست» به چشم می خورد.
رابرت داونی جونیور همکاری اش با کمپانی مارول را یازده سال پیش با ایفای نقش در فلم «مرد آهنی» محصول سال ۲۰۰۸ آغاز کرد و اکنون برای ایفای نقش قابل تحسینش در فلم سینمایی «انتقام جویان:پایان بازی» نامزد بهترین قهرمان سال در جوایز سینمایی و تلویزیونی ام تی وی شده است.
این نهمین نامزدی وی در این جشنواره و سومین نامزدی او در بخش بهترین قهرمان سال محسوب میشود. هر هشت نامزدی گذشته او نیز با شخصیت مرد آهنی به دست آمده است. جونیور در سال ۲۰۱۳ یک بار نیز موفق به دریافت جایزه از این جشنواره شد، اما این جایزه به تمامی عوامل فلم انتقام جویان داده شد و در صورتی که امسال جایزه بهترین قهرمان را دریافت کند اولین جایزه فردی او از این جشنواره محسوب میشود.
گفتنی است، رابرت جونیرو که سابقه برنده شدن جایزه بهترین بازیگر  مرد از جشنواره گلدن گلوب را دارد، چند هفته بعد از اکران فلم جدید انتقام جویان خبرهایی از نامزد شدن وی در اسکار ۲۰۲۰ منتشر شده بود.