صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۶ جوزا ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

صدرنشینی ۱۰۲ میلیون دالری «مردان سیاه‌پوش» در گیشه جهانی

صدرنشینی ۱۰۲ میلیون دالری «مردان سیاه‌پوش» در گیشه جهانی

فلم جدید «مردان سیاهپوش» با فروش ۱۰۲ میلیون دالری در باکس آفیس جهانی بیشترین فروش را از آن خود کرد.
به نقل از ورایتی، فلم جدید از مجموعه «مردان سیاهپوش» با عنوان «مردان سیاهپوش: بینالمللی» از نمایش در ۵۶ منطقه جهان موفق به فروشی ۷۳.۷ میلیون دالری در سه روز اول نمایش شد.
این فلم که جدیدترین فلم محصول سونی از مجموعه علمیتخیلی اکشن است، در اولین آخر هفته اکرانش در آمریکا نیز فروشی ۲۸.۵ میلیون دالری را تجربه کرد و در مجموع ۱۰۲.۲ میلیون دالر فروخت.
در این فلم که فروشی ناامیدکننده در باکس افیس آمریکا را از نمایش در بیش از ۴ هزار سالن سینما کسب کرد، باردیگر تسا تامپسون و کریس همسورث که در «ثور: رگناروک» با هم بازی کرده بودند، در کنار هم ظاهر شدهاند. ماموریت این تیم این است که از سیاره زمین در برابر دشمنان بیگانه فضایی محافظت کنند. این فلم که چهارمین فلم از مجموعه «مردان سیاهپوش» است را اف گَری گرِی کارگردانی کرده است.
نخستین فلم این مجموعه ۲۵ سال پیش با بازی ویل اسمیت و تامی لی جونز ساخته شده بود.
«مردان سیاهپوش: بینالمللی» بیشترین فروش را در چین تجربه کرد که ۲۶.۳ میلیون دالر بود. روسیه با ۵.۱ میلیون دالر، کره جنوبی با ۴.۹ میلیون دالر و مکزیک با ۳.۹ میلیون دالر دیگر بازارهای بزرگ این فلم بودند. در ژاپن نیز ۳.۵ میلیون دالر و در بریتانیا ۳.۴ میلیون دالر بلیت فروخته شد.
سینماروها همچنان از «علاءالدین» دیزنی هم استقبال میکنند و این فلم در هفته گذشته ۴۷.۵ میلیون دالر دیگر از فروش در ۵۵ منطقه کسب کرد تا مجموع فروشش را به ۷۲۴ میلیون دالر برساند که از این مقدار ۴۶۰ میلیون دالر در بازار بینالمللی و خارج از آمریکا کسب شده است.
با این حال دیگر فلم دیزنی یعنی «ققنوس سیاه» نتوانست در این حد از موفقیت ظاهر شود و این فلم ماورائی که ادامهای از «مردان ایکس» است، از نمایش در ۴۴ بازار جهانی در هفته گذشته تنها ۲۴ میلیون دالر فروش کرد و مجموع فروشش در جهان را به ۲۰۴ میلیون دالر رساند.
«گودزیلا: سلطان هیولاها» نیز ۱۴.۱ میلیون دالر دیگر از نمایش در ۷۹ بازار بینالمللی کسب کرد و مجموع فروشش در بازار بینالمللی را به ۲۴۵.۸ میلیون دالر رساند. با محاسبه فروش این فلم در آمریکا مجموع فروش فلم به ۳۳۹.۵ میلیون دالر میرسد.
«راکتمن» فلم موزیکال فانتزی پارامونت درباره زندگی التون جان نیز ۸.۵ میلیون دالر دیگر فروخت و مجموع فروشش را به ۶۷ میلیون دالر رساند.
انیمیشن «زندگی پنهان حیوانات خانگی ۲» هم ۸.۵ میلیون دالر دیگر فروش کرد تا در مجموع ۶۲ میلیون دالر فروخته باشد.