صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۳۰ دلو ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«آن سارنوف» مدیر کمپانی برادران وارنر شد

«آن سارنوف» مدیر کمپانی برادران وارنر شد

آن سارنوف» رئیس بخش استودیوهای بیبیسی شعبه آمریکا به عنوان مدیرعامل کمپانی «برادران وارنر» منصوب شد. او اولین زنی است که هدایت وارنر را برعهده میگیرد. به نقل از ورایتی، کمپانی «برادران وارنر» برای اولین بار در عمر یکصد ساله این غول هالیوودی، تحت مدیریت یک زن قرار میگیرد. «آن سارنوف» رئیس بخش استودیوهای بیبیسی شعبه آمریکا به عنوان مدیرعامل کمپانی «برادران وارنر» منصوب شد. پس از ماه مارچ با کنارهگیری «کوین سوجیهارا» از ریاست کمپانی برادران وارنر، تحقیقات وسیع این شرکت در مورد خانم سارنوف برای تصدی این پُست آغاز شده بود.
«آن سارنوف» در این کمپانی عظیم، بزرگترین عملیات توسعه بخش فلم، تلویزیون، دیجیتال، بازیهای ویدیویی و محصولات مشتری را برعهده خواهد داشت. این درحالیست که وارنر طی ماههای اخیر و به دنبال کنارهگیری سوجیهارا و در الحاق به «AT&T » کمپانی مادر دوران پرتلاطمی را تجربه کرده است.
کمپانی برادران وارنر با ۸ هزار پرسنل در سراسر جهان، بزرگترین سازمانی خواهد بود که خانم سارنوف مدیریتش را تجربه خواهد کرد. او رسما از اواسط تابستان کار خود را آغاز میکند.
وارنر برادرز یا برادران وارنر شرکت فلمسازی آمریکایی است، که هماکنون سومین استودیوی فلمسازی قدیمی آمریکا بعد ازپارامونت پیکچرز و یونیورسال استودیوز محسوب میشود.
این کمپانی در حال حاضر یکی از شرکتهای تابعه کمپانی AT&T بوده و دفتر مرکزی آن، در شهر بربنک، کالیفرنیا قرار دارد. وارنر برادرز چند شرکت زیرمجموعه شامل استودیوهای وارنر برادرز، وارنر برادرز تلویژن، وارنر هُوم ویدئو و دیسی کمیکس دارد. این کمپانی همچنین یکی از اعضای انجمن سینمایی آمریکا محسوب میشود.