صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۱ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تصاویر جدید از پشت صحنه «روز و روزگاری در هالیوود»

تصاویر جدید از پشت صحنه «روز و روزگاری در هالیوود»

به تازگی تصاویری جدید از بازیگران فلم سینمایی «روز و روزگاری در هالیوود» و پشت صحنه این فلم منتشر شده است.
به نقل از کامینگ سون، در حالی که تنها ۱۸ روز تا اکران فلم سینمایی «روز و روزگاری در هالیوود «باقی مانده، کمپانی سونی تصاویر تازهای از نهمین و جدیدترین فلم کوئنتین تارانتینو را منتشر کرد که در آن بازیگرانی مثل لئوناردو دیکاپریو، برد پیت، مارگو رابی و آل پاچینو ایفای نقش میکنند.
جدیدترین تصاویر از پشت صحنه «روز و روزگاری در هالیوود»
لیست بازیگران کامل این فلم سینمایی شامل لئوناردو دی کاپریو (رفتگان)، برد پیت (باشگاه مشت زنی)، مارگو رابی (جوخه گانستر ها)، تیموتی اولیفانت (رژیم سانتا کلاریتا)، مایکل مدسن (شهر گناهکاران)، تیم راث (سلما)، دامین لوئیز، (میلیاردرها)، لوک پری (عصر پنجم) و... میشود.
لوک پری مدتی بعد از ایفای نقش در این فلم در گذشت، همچنین برت رونالدز نیز قرار بود نقش جرج اسپان را ایفای کند که سپتامبر گذشته در گذشت و بروس درن که با تارانتینو در فلم هشت نفرت انگیز همکار بود ایفای این نقش را بر عهده گرفته است.
جدیدترین تصاویر از پشت صحنه «روز و روزگاری در هالیوود»
این فلم حال و هوای ایالت لس آنجلس در سال ۱۹۶۹ را روایت میکند و داستان آن بر روی یک کارگردان تلویزیونی به نام ریک دالتون با بازی لئوناردو دری کاپریو است که در حال ساخت یک سریال وسترن است. رفیق او نیز که کلیف بوت نام دارد و برد پیت این نقش را ایفا کرده، بدلکار وی است و او را در این مسیر همراهی میکند. کشته شدن فجیع شارون تیت و چهار نفر از دوستان وی توسط گروه تبهکاری چارلز منسون که در این فلم همسایه شخصیت ریک است و توسط مارگو رابی بازی شده است داستان اصلی فلم را تشکیل میدهد. این فلم شباهت زیادی به اثر گذشته تارانتینو به نام «داستانهای عامه پسند» دارند که در آن زندگی چند شخصیت جدا را در ارتباط با یکدیگر روایت میکرد.
جدیدترین تصاویر از پشت صحنه «روز و روزگاری در هالیوود»
این فلم که برای اولین بار در جشنواره فلم کن به نمایش در آمد، با اعلام سونی این فلم در تاریخ ۲۶ جنوری اکران میشود؛ که البته به گفته تارانتینو با تدوین مجدد، حدود نیم ساعت به زمان این فلم اضافه خواهد شد. گفته می شود جک نیکلسون، بازیگر افسانهای هالیوود نیز در این فلم که با همان تدوینهای مجدد به فلم اضافه شده حضور دارد و برای شگفت زده کردن مخاطبان تا کنون نامی از وی برده نشده است.
جدیدترین تصاویر از پشت صحنه «روز و روزگاری در هالیوود»
گفتنی است تارانتینو در یکی از مصاحبه های اخیر خود اعلام کرده هر چه که می توانسته به سینما کمک کرده است و دیگر چیزی برای ارائه به این سینما ندارد به همین خاطر می گوید که شاید «روز روزگاری در هالیوود» آخرین فعالیت او در حرفه کارگردانی باشد و بعد از آن به کارهای هنری دیگر روی بیاورد.