صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۸ جدی ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

«یک روز بارانی در نیویورک» - به هنگ کنگ رسید

«یک روز بارانی  در نیویورک» - به هنگ کنگ رسید

وودی آلن کارگردان، فلم‌‌نامهنویس، کمدین و نوازنده سرشناس آمریکایی فلم سینمایی «یک روز بارانی در نیویورک» وودی آلن، در کشور هنگ کنگ هم اکران میشود.
به نقل از ورایتی، «یک روز بارانی در نیویورک» فلم جدید وودی آلن در ماه اکتبر در هنگ کنگ اکران میشود. با اعلام سایتهای چینی انتظار میرود سه فلم به همراه یک فلم دیگر از کشور چین، در این ماه اکران شوند، اما تاریخ دقیقی برای آن اعلام نشده است.
فلم رمانتیک و کمدی «یک روز بارانی در نیویورک» که توسط کمپانی آمازون برای اکران در آمریکا توقیف شده بود، ستارگانی مثل تیموتی شالامی، ال فانینگ، سلنا گومز و جود لاو را در خود می بیند. ساخت این فلم در سال ۲۰۱۷ آغاز شد و سال گذشته به پایان رسید. این فلم در هنگ کنگ توسط گلدن سین توزیع خواهد شد.
کمپانی آمازون این فلم را به دلیل به وجود آمدن جنبش «من هم» و مانور دادن روی اتهام غیراخلاقی وودی آلن، بایگانی و از اکران آن جلوگیری کرد.
آلن به خاطر این کار از کمپانی آمازون شکایت کرد و خواستار خسارت ۶۸ میلیون دالری شد. او معتقد بود یک طرفه فسخ کردن این قرارداد غیر قانونی است. در ماه آوریل هم آمازون برای خاتمه دادن به این مشکلات حقوق این فلم را به خود وودی آلن واگذار کرد.