صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۳۰ دلو ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

راسل کرو در فلم‌ «قاطی کرده» در نقش راننده عصبانی ظاهر می شود

راسل کرو در فلم‌ «قاطی کرده» در نقش راننده عصبانی ظاهر می شود

بازیگر فلم «گلادیاتور» با نمایش اولین تریلر از فلم جدیدش در نقش یک راننده از کوره در رفته دیده شد.
به نقل از ورایتی، راسل کرو که جدیدترین نقشش را در فلم «قاطی کرده» یا «Unhinged » بازی کرده؛ با نمایش اولین تریلر فلم در این نقش دیده شد.
او در این فلم شخصیت رانندهای را ایفا میکند که خشمش از رانندگی را به سطح دیگری میرساند.
کرو در این فلم که به کارگردانی دریک بورت سازنده «رویاپرداز آمریکایی» ساخته شده در برابر کارن پیستوریوس که در نقش راشل بازی میکند، جلوی دوربین رفته است. راشل مادری است که در ترافیک و در زمانی نامناسب بوق میزند. در اولین تصاویری که از این فلم منتشر شده کرو خشمی هزار برابر ماکسیموس گلادیاتور را در برابر این بوق بروز میدهد.
تولید فلم که بر مبنای فلمنامهای به قلم کارل السورث نویسنده «چشم قرمز» ساخته شده، یکشنبه در نیوراورلئانز به پایان میرسد و فلم قرار است در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ طبق برنامهریزیهای قبلی روی پردههای نقرهای برود.
استودیوی سازنده فلم یعنی «سولستیس استودیوز» کارش را از اکتبر پیش شروع کرد و این نخستین فلم بلندی است که این استودیو ساخته و قصد دارد ۳ تا ۵ فلم بلند هر سال تولید کند. بیشتر این فلم‌‌ها با بودجهای بین ۲۰ تا ۸۰ میلیون دالر ساخته میشوند. این کمپانی در جشنواره فلم تورنتو برای خرید فلم‌‌های جدید حضور خواهد داشت.
گابریل بیتمن و جیمی سیمپسون دیگر بازیگران «قاطی کرده» هستند که درگیر یک سانحه رانندگی معمولی و هر روزی میشوند که به هولناکترین سرانجام میرسد.