صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۵ دلو ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تیزر رسمی «جوکر» خواکین فینیکس منتشر شد

تیزر رسمی «جوکر» خواکین فینیکس منتشر شد

وارنر برادرز همزمان با شروع جشنواره فلم ونیز، تیزر رسمی فلم «جوکر» را منتشر کرد.
به نقل از سیانان، در حالی که تیزری کوتاه از «جوکر» قبلا در ماه اپریل منتشر شده بود، پنجشنبه همزمان با شروع جشنواره فلم ونیز تیزر رسمی فلم «جوکر» با بازی خواکین فینیکیس منتشر شد.
این فلم از دنیای دیسی خواکین فینیکس را در نقش آرتور؛ کمدینی نشان میدهد که سال ۱۹۸۱ در گاتهام سیتی زندگی میکند و تلاش دارد از مادرش (با بازی فرانسس کوتروز) در آپارتمانی ویران مراقبت کند؛ اما با طرد شدن از جامعه او به دنیای جنایت روی میآورد.
«جوکر» ساخته تاد فلیپس با اقتباس از کتابهای کمیک ساخته شده و امسال در سه جشنواره بزرگ سینمایی پاییز اکران میشود.
این تریلر با فینیکس در یک اتوبوس شروع میشود که او با کودکی روبرو شده و بازی میکند و بعد فصل درمانی جوکر شروع میشود. فینیکس به تراپیست خود میگوید: تو گوش نمیکنی. فقط هر هفته همان سوالها را تکرار می کنی: شغلت چطور است، آیا افکار منفی داری؟ خب همه افکار منفی دارند.
بازی فینیکس در قالب شخصیت «جوکر» او را به یکی از شانسهای اصلی دریافت اسکار ۲۰۲۰ بدل کرده است.
رابرت دنیرو در این فلم در نقش مجری شوی شبانه و زازی بیتس بازیگر سریال «آتلانتا» و «ددپول» در نقش محبوب آرتور بازی کردهاند.
«جوکر» علاوه بر ونیز در جشنوارههای فلم تورنتو و نیویورک هم اکران خواهد شد.
تاد فیلیپس گفته است این فلم بیرون از جهان لایو اکشن دیسی میگذرد و به تماشاگران این امکان را میدهد تا وارد درون داستان آرتور فلیک شوند تا بیشتر از فلم‌‌هایی چون «شوالیه تاریکی» با این شخصیت آشنا شوند.
این در حالی است که هیث لجر اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل را برای بازی در فلم «شوالیه تاریکی» به کارگردانی کریستوفر نولان دریافت کرد.
فلمنامه «جوکر» توسط فیلیپس و اسکات سیلور نوشته شده است.
برادران وارنر «جوکر» را ۴ اکتبر در آمریکا اکران میکند.