صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۵ دلو ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

گیرمو دل تورو باز هم با ژانر وحشت به سینماها می‌آید

گیرمو دل تورو باز هم با ژانر وحشت به سینماها می‌آید

گیرمو دل تورو، فلمساز و کارگردان برنده اسکار، باز هم فلمی در ژانر وحشت میسازد.
به نقل از مووی وب، فلم‌‌های خوب در ژانر گرگینهای اغلب نادر هستند؛ اما به نظر میرسد گیرمو دل تورو قصد دارد فلمی در این ژانر بسازد. کارگردان برنده اسکار فلم سینمایی «شکل آب» با ایسا لوپز، کارگردان و نویسنده مکزیکی در پروژه بعدی اش همکاری خواهد کرد. این فلم به عنوان یک فلم گرگینه وسترن از دنیای ماوراءالطبیعه است.
ایسا لوپز در حال حاضر برای فلم سینمایی «ببرها نمیترسند» بسیار تحسین شده است. وی نظرات مثبتی را با فلم سینمایی «ببرها نمی ترسند» دریافت کرد؛ این فلم امتیاز ۹۵ را از سوی منتقدان و امتیاز ۹۸ را از سوی مخاطبان دریافت کرده است. دل تورو هم به تازگی فلم سینمایی «داستانهای ترسناک برای گفتن در تاریکی» را تهیه کنندگی کرده بود که تا کنون ۷۴ میلیون دالر فروش داشته است.
ایسا لوپز این کارگردان در مصاحبه خود اعلام کرد: فلمی به همراه گیرمو دل توور در دست ساخت دارم که در ژانر گرگینهای خواهد بود. دل تورو این ایده را مطرح کرد؛ من فلمنامه را نوشتم و اکنون به سراغ ساخت آن میرویم.
او ادامه داد: تنها چیزی که وجود دارد این است که تعداد کمی فلم خوب در این ژانر ساخته شده است و شاید بهترین آن فلم سینمایی «گرگ نمای آمریکایی در لندن» باشد.
گفتنی است فلم‌‌های دیگری که در این ژانر ساخته شده، «مرد گرگ نما»، «چنگ زدن»، «سرباز سگی» است.