صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۳ دلو ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تصادف بازیگر مشهور آمریکایی را راهی بیمارستان کرد

تصادف بازیگر مشهور آمریکایی را راهی بیمارستان کرد

کوین هارت، کمدین و بازیگر معروف آمریکایی پس از تصادف با اتومبیل راهی بیمارستان شد.
به نقل از ورایتی، کوین هارت روز یکشنبه بعد از تصادفی که در یک اتوبان در شهر کالاباساس ایالت کالیفرنیا با اتومبیل خود داشت، راهی بیمارستان شد.
طبق اعلام این منابع، این تصادف به وقت محلی در سال ۱۲:۴۵ دقیقه شب اتفاق افتاده و کوین هارت به همراه ماشین کلاسیک کنترل خود را از دست داده و به پایین اتوبان سقوط کرده است. او در آن حادثه تنها نبوده و دو شخص دیگر در این ماشین حضور داشتند.
هارت بعد از این تصادف از ناحیه کمر به شدت آسیب دیده و هم اکنون در بیمارستان در حال درمان است. گفته میشود آسیب دیدگیهای وی به گونهای نیست که زندگی او را تهدید کند. راننده این ماشین نیز در بیمارستان بستری شده و شخص سوم نیز آسیب دیدگیهای جزئی داشته است.
گشتهای پولیس کالیفرنیا تایید کردند که در این تصادف هیچ اثری از استفاده مواد مخدر و یا مشروبات الکی دیده نمیشود، اما هنوز علت اصلی این تصادف مشخص نیست و پولیس مشغول تحقیقات است.
اخیرا کوین هارت اعلام کرده بود که در فلم کمدی ابرقهرمانی به نام «گرگ شب» نقش آفرینی میکند. او همچنین اخیرا به عنوان صدا پیشه انیمیشن «زندگی شخصی حیوانات خانگی ۲» فعالیت کرده بود و در ماه دسمبر نیز فلم جدید او به نام «جومانجی:مرحله بعدی» اکران خواهد شد. علاوه بر این، او در فلمبرداری فلم «پدری» بود که در سال ۲۰۲۰ اکران میشود.