صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

سه شنبه ۲۱ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مارتین اسکورسیزی با «ایرلندی» به جشنواره رم می‌رود

مارتین اسکورسیزی با «ایرلندی» به جشنواره رم می‌رود

همزمان با رونمایی از نخستین پوستر «ایرلندی»، اعلام شد جدیدترین اثر اسکورسیزی به عنوان فلم میانی جشنواره فلم رم ۲۰۱۹ انتخاب شده است.
به نقل از ورایتی، «ایرلندی» جدیدترین فلم مارتین اسکورسیزی به عنوان یکی از فلم‌‌های جشنواره فلم رم انتخاب شده و به عنوان فلم میانی جشنواره نمایش داده میشود.
پیشتر این فلم به عنوان فلم اختتامیه جشنواره فلم لندن انتخاب شده بود.
این فلم اولین اکران اروپاییاش را ۱۳ اکتبر (۲۱ میزان) در جشنواره فلم لندن انجام میدهد و بعد در رم دیده میشود. در پوستر این فلم که به تازگی رونمایی شد سه شخصیت اصلی فلم شامل دنیرو، آل پاچینو و جو پشی دیده میشوند.
انتظار میرود بازیگران سرشناس این فلم که نتفلیکس سازنده آن بوده شامل رابرت دنیرو و آل پاچینو همراه اسکورسیزی در رم حضور یابند.
به گفته آنتونیو موندا مدیر جشنواره، این فلم ۲۱ اکتبر به عنوان فلم میانی، در جشنواره فلم رم نمایش داده میشود.
این در حالی است که جشنواره فلم رم از ۱۷ تا ۲۷ اکتبر (۲۵ میزان تا ۵ عقرب) برگزار میشود.
در «ایرلندی» اسکورسیزی بار دیگر با نویسنده «دارو دسته نیویورکی» یعنی استیو زیلیان همکاری کرده است و رمانی از چارلز براندت درباره معمای حل نشده ناپدید شدن جیمی هوفا رییس یک گروه تبهکار را در مرکز توجه قرار داده است.
این فلم سه ساعته که ساخت آن مدت زیادی به طول انجامید و برمبنای رویدادهای واقعی ساخته شده، زندگی درونی یک گروه تبهکار و مجرم را مورد توجه قرار داده است.
در کنار دنیرو و آل پاچینو که در نقشهای فرانک شیران و جیمی هوفا بازی کردهاند، جو پشی، هاروی کیتل، ری رومانو، بابی کاناواله، آنا پاکواین و استوین گراهام دیگر بازیگران فلم هستند.
از دیگر رویدادهای مهم در جشنواره فلم رم که امسال چهاردهمین دوره آن برگزار میشود، اهدای جایزه یک عمر دستاورد هنری به بیل موری است.
«ایرلندی» اولین بار ۲۷ سپتمبر در جشنواره فلم نیویورک دیده خواهد شد و اولین واکنشها به آن، آن زمان انجام میشود. گفته میشود فلم از مدعیان اصلی اسکار امسال است.