صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

یکشنبه ۱۹ اسد ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

بازیگر «پولدارک» به فلم‌ جدید ترنس مالیک پیوست

بازیگر «پولدارک» به فلم‌ جدید ترنس مالیک پیوست

ایدن ترنر به عنوان یکی از بازیگران فلم جدید ترنس مالیک با عنوان «آخرین سیاره» جلوی دوربین میرود.
به نقل از ددلاین، ایدن ترنر بازیگر «هابیت» و «پولدارک» جدیدترین نامی است که به گروه بازیگران فلم جدید ترنس مالیک با عنوان «آخرین سیاره» اضافه شد.
وی در این فلم در نقش اندروی قدیس ظاهر میشود. اندرو یا آندریاس قدیس یکی از حواریون عیسی و برادر پطرس است. نام اندریاس یک نام یونانی به معنی شجاع است و وی به عنوان اولین اسقف کلیسای بیزانس شناخته میشود.
بخشهایی از این فلم در چند ماه اخیر در ایتالیا و در انزیو که نزدیک رم واقع شده، درحال فلمبرداری بوده است.
برای بازی در این فلم که به بخشهای پنهانتر زندگی حضرت مسیح میپردازد،  تا کنون از چند بازیگر سرشناس نام برده شده و گفته شده مارک رایلنس بازیگر بریتانیایی برنده اسکار در نقش شیطان و ماتیاس شوئنآرتس در نقش پیتر قدیس بازی میکنند. جیزا روریگ ستاره فلم اسکاری «پسر شائول» هم در نقش مسیح ظاهر خواهد شد.
اما بازیگران دیگری نیز در این فلم خواهند بود که گفته میشود شامل جوزف فاینس، بن کینگزلی، داگلاس بوت، تاوفیک بارهوم، مارتین مک کان، اوری ففر، شادی ماری، ماکرام خوری، نومان آکار، امیلیو دی مارچی، بیورن تورس، الفونسو پوستیلیون و لورنزو جیولی است.
رایلنس در جشنواره فلم دوویل فاش کرده بود که برای شیطان چهار شخصیت خلق شده و او باید در هر چهار شخصیت ظاهر شود که یکی از آنها باید یک زن باشد.
در این پروژه مالیک بار دیگر با یوگ ویدمِر مسئول دوربین که قبلا در «زندگی پنهان» همکاری کرده بود همراه میشود.
آخرین فلم ترنس مالیک «زندگی پنهان» در جشنواره جهانی فلم کن در بخش مسابقه به نمایش درآمد و با نقدهای مثبت منتقدان در جشنواره فلم تورنتو نیز دیده شد و تحسینها را برانگیخت. این فلم که با بودجه ۱۲ میلیون دالری ساخته شده قرار است ۱۳ دسامبر در آمریکا اکران شود.
ایدن ترنر ایرلندی و از سال ۲۰۰۷ تاکنون مشغول فعالیت بودهاست. از او به عنوان یکی از گزینههای بعدی جیمز باند یاد میشود.