صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

دوشنبه ۳۰ جدی ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مورگان فریمن تهیه‌کننده و بازیگر «لوکا مورتیس» شد

مورگان فریمن  تهیه‌کننده و بازیگر «لوکا مورتیس» شد

بازیگر سرشناس برنده جایزه اسکار برای بازی در فلمی درام و تهیه کنندگی آن اعلام آمادگی کرد.
به نقل از ورایتی، مورگان فریمن در فلم درام «لوکا مورتیس» ساخته پیتر گرینوی نقشآفرینی و آن را تهیه میکند.
مورگان نقش نویسندهای را بازی میکند که آخرین ماجراجویی بزرگش به احتمال زیاد مرگ خواهد بود. او که در منطقه لیتل ایتالی واقع در نیویورک سیتی زندگی میکند، مدتی از کار جدا میشود و همراه با خانوادهاش به شهر لوکا در ایتالیا سفر میکند تا بتواند ریشههای خانوادهاش را کشف کند و کارهای ناتمام زندگیاش را انجام بدهد.
مورگان این فلم را همراه لوری مککریری و همچنین شریک گرینوی یعنی کیس کاساندر تهیه میکند. «لوکا مورتیس» پانزدهمین فلمی است که کاساندر در ساخت آن با گرینوی همراهی میکند. قرار است فلمبرداری این پروژه از مارس ۲۰۲۰ آغاز شود.
گرینوی یکی از برترین کارگردانهای بریتانیاست که از آثار قابل توجه او در گذشته میتوان از «کتاب پروسپرو»، «آشپز، سارق، سیمش و محبوبش»، «قرارداد وکیل» و «غرق شدن با ارقام» نام برد.
مککریری گفت: من و مورگان سالهاست که هوادار آثار پیتر بودهایم و خیلی حس خوشحالی میکنیم که فرصت کار کردن با او را به دست آوردهایم.
فریمن برای فلم «عزیز میلیون دالری» برنده جایزه اسکار و برای فلم‌‌های «دانش خیابانی»، «راندن خانم دیزی»، «رستگاری شاوشنک» و «اینویکتوس» نامزد دریافت این جایزه شده است. او اخیرا نقش یک رییسجمهور خیالی ایالات متحده را در فلم «فرشته سقوط کرده است» ایفا کرد. وی سال ۲۰۱۷ جایزه یک عمر دستاورد حرفهای را از انجمن بازیگران دریافت کرد.
از دیگر فلم‌‌های شرکت رولیشنیز انترتینمنت میتوان به «۵ طبقه بالا»، «عنکبوتی تنها آمد» و «اینویکتوس» اشاره کرد.