صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

شنبه ۲۸ جدی ۱۳۹۸

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

دواین جانسون تهیه کننده دیزنی شد

 دواین جانسون  تهیه کننده دیزنی شد

به نقل از روایتی، شرکت سون باکس پروداکشنز و ناسله کمپانی، برای ساخت مستندی سریالی به نام «پشت جذابیت» برای دیزنی پلاس همکاری خواهند کرد.
این سریال به اینکه چگونه محبوبیت و جذابیت دیزنی و هدفهای آن به واقعیت پیوسته و در طول زمان چه تغییراتی کرده و اینکه مخاطبان چگونه به آن جذب شدند، خواهد پرداخت.
دواین جانسون، دنی و هیرام گراسیا، برایان گویتریز و کوین هیل از سوی سون باکس پروداکشنز، تهیه کنندگان اجرایی این پروژه هستند که در کنار برایان ولک ویس، رابین هنری و سیسکو هنسون از ناسله کمپانی حضور دارند. ولک ویس علاوه بر تهیه کنندگی، کارگردانی این سریال مستند را نیز بر عهده گرفته است.
ناسله کمپانی، پیش از این با سریال مستند «اسباب بازیهایی که ما را ساختند» برای نتفلیکس موفق ظاهر شده بود. این کمپانی در حال حاضر برای سونی هم سریال «دیوانه شدن در مورد تو» را میسازد. سون باکس نیز اخیراً تهیه کنندگی فلم‌‌ سینمایی «سریع و خشن: هابز و شاو»، «جومانجی: به جنگل خوش آمدید» و «رمپیج» را بر عهده داشته است. سریال «فوتبالیست ها» از شبکه اچ بی اُ و برنامههای تلویزیونی دیگر مثل «بازی تایتان ها» و «در جست و جوی عدالت» دیگر آثار این کمپانی است.