صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۸ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

ساندرا بولاک زندگی پس از زندان را تجربه می‌کند

ساندرا بولاک زندگی پس از  زندان را تجربه می‌کند

بازیگر برنده اسکار در فلمی برای نتفلیکس جلوی دوربین میرود که فلمنامه آن را کارگردان «مامویت غیرممکن» نوشته و کارگردان آن در فهرست فلم‌‌های امسال اسکار است.
به نقل از ورایتی، ساندرا بولاک بازیگر درامی فعلا بینام برای نتفلیکس شد تا در نقش زنی که باید زندگی پس از بیرونآمدن از زندان را تجربه کند، ظاهر شود.
این فلم را نورا فینگشایت کارگردانی میکند و گراهام کینگ تهیه کننده آن خواهد بود.
فینگشایت که امسال با فلم «خرابکاری سیستم» یا «سیستم شکن» از سوی آلمان در رقابت اسکار امسال حضور دارد، این فلم را بر مبنای فلمنامهای به قلم کریستوفر مککوری فلمنامهنویس و کارگردان «ماموریت غیرممکن-فالاوت» میسازد.
بولاک از تهیه کنندگان فلم هم خواهد بود.
وی در این فلم در نقش زنی ظاهر میشود که از زندان بیرون آمده و دوباره وارد اجتماعی میشود که حاضر نیست رفتارهای ناشایست و خشونت بار وی در گذشته را ببخشد.
او با دوستان سابقش روبه رو میشود که قصد دارند او را داوری کنند و وی تنها وقتی به رستگاری امیدوار میشود که با خواهر کوچکترش پس از مدتها روبه رو می شود.
این دومین همکاری بین بولاک و نتفلیکس است. این دو پیشتر تجربه بسیار موفق «جبعه پرنده» را داشتند که فلمی دلهره آور و پسارستاخیزی به کارگردانی سوزان بیر در سال ۲۰۱۸ بود.
این فلم داستان آخر زمانی را تعریف میکرد که موجود یا موجوداتی ماورائی در کره زمین نفوذ کردهاند و هر کس به بیرون از محل زندگی خود نگاه کند بلافاصله شروع به خودکشی میکند.
در این میان عدهای بازمانده برای زنده ماندن تلاش میکنند.
فینگشتایت با اولین تجربه کارگردانیاش سال ۲۰۱۹ در برلیناله حضور داشت و جایزه خرس نقرهای را دریافت کرد.
صفلم او از آن زمان ۲۴ جایزه بینالمللی برده و از سوی آلمان برای حضور در بخش بهترین فلم بینالمللی اسکار ۲۰۲۰ نامزد شد.
مککوری اکنون یک فلم دیگر از مجموعه «ماموریت غیرممکن» را در دست ساخت دارد.