صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

جمعه ۲۸ سنبله ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

مل گیبسون و فرانک گریلو در فلم اکشن و مهیج Leo From Toledo حضور خواهند داشت

مل گیبسون و فرانک گریلو در فلم اکشن و مهیج Leo From Toledo حضور خواهند داشت

مل گیبسون و فرانک گریلو برای بازی در فلم اکشن و مهیج Leo From Toledo به کارگردانی جو کارنهان انتخاب شدند. وظیفه نویسندگی این فلم برعهده دنیل کیسی (نویسنده فلم Fast and Furious 9 ) قرار دارد. داستان فلم Leo From Toledo راجعبه یک قاتل سابق اهل کانزاس است که اکنون تحت حفاظت زندگی میکند و در بهیادآوری خاطراتش مشکل دارد. «چیزی که او بهیاد دارد، چیزی است که قصد دارد آن را فراموش کند.
اما آن چیزی که فراموش کرده است بار دیگر بهسراغش میرود و او مجبور است طی زمان کمی برای محافظت از تنها عزیزانش یعنی دختر و نوه خود بازگردد.» سازندگان قصد دارند اوایل سال ۲۰۲۰ فلمبرداری این اثر را آغاز کنند. جو کارنهان که بیشتر بهخاطر آثار هیجانانگیزش مثل فلمهای تیم آ (The A-Team ) و خاکستری (The Grey ) شناخته میشود در مورد فلم Leo From Toledo گفت:
« Leoجزو آن دسته از فلمهایی است که دوست دارم بسازم. این فلم بسیار بامزه و صمیمی است و اکشنهای فوقالعادهای دارد. اینکه بتوانم با مل و فرانک کار کنم یک هدیه واقعی برایم محسوب میشود. بهندرت اتفاق میافتد که شما برای ساخت فلمهای خود با اشخاصی که دوست دارید و به آنها احترام میگذارید کار کنید.»
گیبسون نیز به اندازه کارگردان کارنهان مشتاق بود. این بازیگر گفت:
«من خیلی کم به اندازه وقتی که در اتاق نویسندگان با تهیهکننده لارنس گری و کارگردان-نویسنده جو کارنهان مشغول بررسی داستان این فلم بودیم خوش گذراندم. این فلم اثری هیجانانگیز با گامی سریع و محکم است که با دیدگاه عجیبیش مرا به فکر واداشت.»
جدیدترین فلمی که این بازیگر در آن حضور داشت فلم سیاه و آبی (Black And Blue ) به کارگردانی دیون تیلور و با بازی نائومی هریس بود که توسط کمپانی اسکرین جیمز تولید شد.