صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

پنجشنبه ۱۲ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

تحقیر «پسر جهنمی» در گیشه سینمای جهان

تحقیر «پسر جهنمی» در گیشه سینمای جهان

نسخه اسپین آف فلم سینمایی پسر جهنمی با نام فرعی ظهور ملکه خون نزدیک به سه ماه پیش اکران خود در سینماهای جهان آغاز کرد، اما به تازگی مرز ۴۰ میلیون دالر فروش را رد کرده تا با شکستی فاجعه بار رتبه هشتادم فلمهای پرفروش سال ۲۰۱۹ را در اختیار گیرد.
این فلم به کارگردانی نیل مارشال و نویسندگی مایک میگنولا است که قرار است از سوی دارک هورس انترتیمنت در ۱۱ ژانویه ۲۰۱۹ منتشر شد و هم اکنون در گیشه جهانی در رتبه هفتاد و ششم ایستاده است.. این فلم، بازنگریای بر سری قبلی فلم پسر جهنمی است.
با وجود ابراز علاقه گیلمو دلتورو برای ساخت نسخه سوم از فلم سینمایی “پسر جهنمی” آخرین اخبار حاکی از آن است که سران کمپانی “ملنیوم” به دنبال حضور کارگردان دیگری هستند.
دیوید هاربر، میلا جوکوویچ، ساشا لین، یان مک شین، کریستین کلب، پنلوپه میشل و سوفی اوکوندو در این فلم به ایفای نقش پرداخته اند.
پیش از این “گیلمو دل تورو” در روزهای فلمبرداری نسخه دوم از فلم سینمایی “حاشیه اقیانوس آرام” با نام اصلی “گرداب” از علاقه خود برای ساخت نسخه سوم فلم پرطرفدار “پسر جهنمی” خبر داده بود.
لری گوردون و لوبد لوین از گزینههای اصلی تهیهکنندگی فلم “نیل مارشال” هستند و به احتمال فراوان مارک ریچاردسون نیز به آنها اضافه خواهد شد.
جدیدترین نسخه از فلم “پسر جهنمی” با نام فرعی “ظهور ملکه خون” بهار امسال فلمبرداری خود را به پایان رسانده امام همچنان به جز یک عکس تصویری تازه از فلم منتشر نشده است. حضور “داگ جونز” بازیگر نقش “مرد ماهی” در فلم پسرجهنمی نیز قطعی شده است.