صاحب امتیاز: محمد رضا هویدا

مدیر مسوول: محمد هدایت

سر دبیر: حفیظ الله زکی

چهارشنبه ۱۸ سرطان ۱۳۹۹

دانلود صفحات امروز روزنامه: 1 2 3 4 5 6 7 8

نیکلاس کیج در نقش خودش ظاهر می شود

نیکلاس کیج در نقش  خودش ظاهر می شود

نیکلاس کیج در حال مذاکره برای پیوستن به فلم «تحمل وزن استعداد عظیم» از کمپانی لاینزگیت است.
به نقل از هالیوود ریپورتر، نیکلاس کیج سالهای اخیر هنری خود در سینما را با فلم‌‌های کم بودجه گذرانده است و گاهی نیز فلم‌‌های هیجان انگیز بازی کرده است.
به غیر از چندین فعالیت به عنوان صداپیشه، آخرین فلم او در یک استودیو فلمسازی مهم به «گوست رایدر: روح انتقام» که بر اساس شخصیتهای مارول بود، ساخته شد.
حالا کیج میتواند به راه بزرگ بازیگری خود بازگردد؛ او اکنون در میانه راه پروژهای است که میتواند نقش یکی از مهمترین ستارگان هالیوود یعنی نقش خودش را ایفا کند. لاینزگیت، برای دریافت حق ساخت این فلم چندین شرکت مهم از جمله اپ بی او مکس و پارامونت را شکست داده است.
این فلم داستان نیکلاس کیج را روایت میکند که به مقداری پول نیاز دارد و قبول میکند که برای یک میلیون دلار و بازی در یک فلم ، در جشن تولد یک مکزیکی میلیاردر شرکت کند؛ اما او متوجه میشود که این شخص کارتل مواد مخدر است و دختر کسی را که برای ریاست جمهور مکزیک نامزد شده، ربوده است.
این فلم اشارههایی به فلم‌‌های قبلی نیکلاس کیج از جمله ترک لاس وگاس، دو چهره و سرقت در شصت ثانیه دارد. کوین تورن که به تازگی درام «امواج» را تهیه کرده است، به همراه نیکلاس کیج تهیه کننده این فلم سینمایی خواهد بود.
گفته میشود کیج برای بازی در این فلم متقاعد شده و طی هفته آینده به این پروژه اضافه میشود. نیکلاس کیج که سابقه برنده شدن جایزه اسکار را نیز دارد، اخیراً به عنوان بازیگر فلم ترسناک «سرزمین عجایب والی» فعالیت میکند که در مرحله پیش ساخت قرار دارد.